Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i data.

Koncert zespołów Shodan, THVN i Zmarłym

28.04.2024
19:00

SHODAN (death metal / progressive death metal)
Deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku. Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności, groove metalu i melodyką zimnej fali. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza "Malty" Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album "Protocol of Dying". 31 marca 2016 miała miejsce premiera debiutu za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production. Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Vader, Hate, Beheaded czy Rotting Christ i na festiwalach Into The Abyss, Metalmania, Summer Dying Loud, czy Gothoom fest, spotkały się z przychylnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni. W 2020 SHODAN ujawnia następcę debiutu "Death, Rule Over Us", na którym odważniej eksploruje zapoczątkowany na "Protocol of Dying" styl, pielęgnując swoją fascynację post punkiem i surowym brzmieniem. Po licznych koncertach u boku m.in. Rotting Christ i Batushki Krzysztofa Drabikowskiego, zajmuje sie promowaniem najnowszej płyty - znakomicie przyjętej w prasie None Shall Prevail- wydanego we włoskiej oficynie Time To Kill Records, gdzie prezentuje bardziej brutalne oblicze i ostatecznie wykrystalizowany styl. Znakomity odbiór wspólnej trasy koncertowej wraz z antigama i redemptor w 2023 potwierdzają, że shodan jest liczącym się zespołem na polskiej scenie ekstremalnego metalu.

ZMARŁYM (black metal / post black metal)
Grają Zmarłym od 2018 roku. W 2020 własnym sumptem wydali EP "Ziemie Jałowe" a już rok później nakładem Godz ov War Productions ukazał się ich debiutancki album "Druga Fala". Niektórzy mówią, że Zmarłym w swojej twórczości łączy gatunki takie jak black metal, cold wave, post punk, hard rock, czy egipskie disco, inni że to po prostu hipsterskie gówno z kolejną głupią polską nazwą. Czy prawdziwsze jest pierwsze czy drugie stwierdzenie? Czy to już? Czy muchy wychodzą im z ust? Żeby spróbować odpowiedzieć na powyższe pytania najlepiej zobaczyć ich na żywo...

THVN (sludge / black / death metal)
Twór zrodzony wprost z piwnic wrocławskich kamienic. Na światło dzienne wypełzł wraz z debiutanckim albumem "Pleśń" wydanym w lipcu 2020 roku. Muzyka oczyszczającego rozkładu łącząca black metalową estetyką z tym co najlepsze w staroszkolnym death metalu, a to wszystko skąpane w cuchnącym sludge'owym sosie. Aktualnie zespół kończy pracę nad kolejnym wydawnictwem i rozbija się po deskach scen niosąc "Pleśń i Pomór" gdzie tylko się da.

Bilety w cenie nominalnej* 49 zł przedsprzedaż, 60 zł w dniu koncertu.

_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Kup bezpośrednio:

Baner