foto

Labirynt SMART (im)POSSIBLE i warsztaty kreatywne dla dzieci przedświątecznie w Starym Browarze

23.11 – 22.12.2013

W Starym Browarze pojawiła się kolejna atrakcja dla dzieci. Tym razem jest to miejsce, gdzie mogą one poćwiczyć umiejętności, które przydałyby się w nie jednym filmie akcji. Labirynt SMART (im)POSSIBLE czeka na dzieci codziennie, aż do Świąt. Dodatkowo w weekendy będą się tu odbywać otwarte warsztaty kreatywne.

W Pasażu pojawiły się tunele Labiryntu, w których kilkulatki mogą ćwiczyć swoją gibkość, zmysł równowagi i pomysłowość. Wypełnione są one - niczym w chronionym laserowymi czujnikami skarbcu - sznureczkami z dzwonkami, które należy pokonać tak zwinnie, aby nie zadzwonił żaden z nich. Po pokonaniu Labiryntu można tu spędzić czas grając w warcaby, magnetycznego darta lub rysując. W weekendy odbywać się tu będą otwarte warsztaty dla dzieci pt. "Gwiazdka na planecie Kosmokrobów".

Labirynt SMART (im)POSSIBLE to kolejna z atrakcji dla dzieci, którą Stary Browar przygotował we współpracy z ciekawymi i cenionymi partnerami, jak dotychczas  z Teatrem Atofri, Wydawnictwem Zakamarki czy Cafe Bebe. Labirynt SMART (im)POSSIBLE i warsztaty to projekt przygotowany przez Meble Vox i Concordia Design. Powstał on w nawiązaniu do stworzonej przy udziale psychologów, socjologów, etnografów i rodziców serii mebli dla dzieci i młodzieży Smart by VOX. Zostały one zaprojektowane tak, aby dzieci same mogły skonstruować biurko, półki czy szafę do swojego pokoju. Podczas warsztatów kreatywnych w Labiryncie budują one własne małe projekty.

Program kreatywnych warsztatów "Gwiazdka na planecie Kosmokrobów" w Starym Browarze:

soboty i niedziele, godz. 10:00-11:30 - zapisy: www.meble.vox.pl/starybrowar, 11:30-19:00 zajęcia otwarte (bez zapisów)

pasaż Starego Browaru, koło Almy

dla dzieci w wieku 6-12 lat

23 i 24 listopada - Gwiazdka Kosmokrobów

Dzieci pod okiem moderatorów tworzą projekty, które odpowiadają na pytanie: jak wyglądają choinka, gwiazdka i prezenty na planecie Kosmokrobów?

30 listopada i 1 grudnia - Zimowe wyścigi

Budowanie nowych ultraszybkich sań Św. Mikołaja.

7 i 8 grudnia - (Im)possible Christmas Tree, czyli niecodzienna choinka

Oryginalne sposoby tworzenia własnych drzewek i ozdób choinkowych.

14 i 15 grudnia - Zimowe wyścigi

Budowanie nowych ultraszybkich sań Św. Mikołaja.

21 i 22 grudnia - Gwiazdka Kosmokrobów

Dzieci pod okiem moderatorów tworzą projekty, które odpowiadają na pytanie: jak wyglądają choinka, gwiazdka i prezenty na planecie Kosmokrobów?

Zobacz starybrowar5050.com