okładka książki

Krowa Matylda na wakacjach - warsztaty dla dzieci w ramach Dnia Dziecka

2014-05-31 ( sobota )
10:30
Skład Kulturalny, Galeria MM, ul. Św. Marcin 24, Poznań

Kategoria: Oświata Dziecko
  • godzina 10:30 - dzieci w wieku 2-4/5 lat
  • godzina 12:00 - dzieci od 5 lat

Bohaterką najbliższych warsztatów będzie Matylda, zwariowana krowa, znana z książek Alexandra Steffensmeiera. Wszyscy korzystają z letniego wypoczynku i przysyłają kartki z pozdrowieniami. Dlaczego więc Matylda nie miałaby zakosztować takich Wakacji? Z tą różnicą, że jej urlop, jak zwykle, okazuje się być pasmem rozmaitych przygód!

Na warsztatach dzieci wysłuchają najnowszej opowieści o Krowie Matyldzie. Poznają życie na wsi, jej przyrodę oraz zamieszkujące ją zwierzęta. Wspólnie poszukają odpowiedzi na pytania:

  • jakie dźwięki wydają zwierzęta?
  • jak wyglądają?
  • co jedzą?

Porozmawiają o poprzednich wakacjach oraz planach na tegoroczne spędzenie Lata. Dzieci będą poznawać, wymyślać, wycinać, kleić, kolorować i tworzyć!

Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują wcześniejsze zapisy: /podając imię dziecka, jego wiek oraz kontaktowy numer telefonu/ nr tel. +48 500 683 092, e-mail: skladkulturalny@gmail.com lub osobiście w Składzie Kulturalnym

Koszt warsztatów: 6 zł (cena promocyjna z okazji Dnia Dziecka)

Warsztaty organizowane są we współpracy z Wydawnictwem Media Rodzina - spośród dzieci biorących udział w zajęciach, zostaną rozlosowane 2 książki-niespodzianki, ufundowane przez Wydawnictwo!

Prowadzenie warsztatów: Barbara Kulcenty, Jolanta Maćkowiak-Piasecka 

Zobacz www.skladkulturalny.pl