plakat - sztalugi malarskie

Zapisy na zajęcia w pracowni plastycznej Artystart

01.09 – 30.09.2014
12:00

Fundacja Serdecznik i pracownia plastyczna Artystart zapraszają do udziału w cyklicznych zajęciach plastycznych. Zajęcia dla wszystkich grup wiekowych (dzieci, młodzieży oraz dorosłych). Pracownia jest potencjalnym miejscem dla twórczej aktywności, nauki technik plastycznych i nawiązywania przyjaźni ze sztuką.

Zajęcia z zakresu szeroko pojętego rysunku, malarstwa i grafiki, urozmaicane działaniami przestrzennymi, animacyjnymi, kreacyjnymi w zakresie możliwości materiałowych pracowni i ewentualnego zainteresowania nimi przez uczestników zajęć. Zasadą nadrzędną jest dostosowywanie tematów do indywidualnych potrzeb uczestników zajęć. Jeśli chcesz spróbować odnaleźć się w labiryncie sztuki dawnej i współczesnej, masz potrzebę wyrażania siebie w twórczości wizualnej - pracownia zaprasza.

Zapewnione są wszystkie potrzebne materiały, profesjonalne wyposażenie pracowni i ciekawe tematy zajęć. Praca w kameralnych, 5-, 7-osobowych grupach.

Informacje o zajęciach, planie zajęć oraz zapisach na stronie internetowej: http://serdecznik.pl/4/grupa/2/pracownia_plastyczna

plakat