a

Poranek dla dzieci - SpongeBob Kanciastoporty

2015-02-15 ( niedziela )
12:00
Multikino 51, ul. Królowej Jadwigi 51, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

dzieci powyżej 5 lat

Multikino zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5. lat na Poranki w Multikinie.
Tuż przed wyczekiwaną premierą kinowej wersji, najmłodsi kinomani będą mogli zobaczyć przygody SpongeBoba Kanciastoportego.

Poranki to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 5. roku życia. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

24 lutego 2015 r. na ekrany kin trafi pełnometrażowy film "SpongeBob: Na suchym lądzie", a od 31 stycznia Multikino wraz z kanałem Nickelodeon zaprasza najmłodszych kinomanów do świata uroczej żółtej gąbki i jej przygód w ramach Poranków o godz. 12.00.

SpongeBob Kanciastoporty to zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. SpongeBob pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, przy okazji wciągając w nie wszystkich wokół. W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Szczegółowy repertuar SpongeBob Kanciastoporty:

  • Nieznośni sąsiedzi/Szkoła jazdy
  • Dostawcy pizzy/Nie ma to jak w domu
  • Syrenamen i Skorupin/Pikle

Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz online.

Załącznik