dziecko w basenie

Nowy semestr w Szkole Pływania Fregata Swimming

06.02 – 28.02.2017

Zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami, kilka basenów, wszystkie style pływackie i gwarantowane efekty - już od 13 lutego 2017 r. w Szkole Pływania Fregata Swimming w Poznaniu rusza nowy semestr nauki pływania dla dzieci. Zapisy już trwają!

W lekcjach nauki pływania, samodzielnie, bez udziału rodzica, mogą uczestniczyć już dzieci w wieku 5 lat. Szkoła Pływania Fregata Swimming zaraz po feriach zimowych, czyli 13 lutego, rozpoczyna nowy semestr i zaprasza wszystkie dzieci na kilka basenów w Poznaniu i okolicy. Zajęcia Fregaty prowadzone są w Termach Maltańskich, na basenie Lechicka (w Hotelu System), na Posnanii, Olimpii oraz pływalni Relax w Daszewicach. Fregata to szkoła z 20-letnim doświadczeniem, autorskim programem nauczania wszystkich stylów pływackich oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą trenersko-instruktorską.

Organizacja lekcji opiera się zarówno na zadaniowych, jak i zabawowych formach ćwiczeń. Rodzice dzieci, które uczęszczają na zajęcia, na każdym etapie szkolenia posiadają wiedzę na temat umiejętności dziecka, stawianych mu celów i osiąganych rezultatów. Ważnym czynnikiem motywującym dzieci do uczestnictwa w zajęciach są certyfikaty umiejętności, czy - dla najmłodszych - słoneczka Fregaty. Kolejnym ważnym aspektem nauki pływania przez Fregatę jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzięki możliwości odrabiania zajęć, rodzice mogą być też spokojni, że ich dziecko nie straci ani godziny szkolenia w przypadku nieprzewidzianej nieobecności. Szczegółowe grafiki dla wszystkich basenów Fregaty oraz zapisy na zajęcia - na stronie www.fregata.com.pl. Szczegółowe informacje także pod nr tel. 61 875 95 27, 514 535 195.