dzieci i roboty

Kurs Robotyki. Lego Mindstorms - Warsztaty

19.02 – 02.04.2017

Wiek: 8-13 lat

Poziom I, grupa I

Godz.: 12:45-15:00

Cena: 280 zł

Poziom zaawansowany

Godz.: 15:30-17:45

Cena: 280 zł

Concordia Design i Twój Robot zapraszają na rozpoczynające się w najbliższą niedzielę Kursy Robotyki Lego Mindstorms. Podczas warsztatów dzieci przekonają się, że do poznania świata robotyki i świetnej zabawy nie potrzeba nic więcej niż entuzjazm i dobre chęci. Na warsztatach na poziomie podstawowym, dzięki specjalnym zestawom klocków Lego, uczestnicy stworzą swoje własne roboty, które później wprawią w ruch. W ten sposób, ze swoimi dziełami, wezmą udział w zawodach strzeleckich i wyścigowych, stworzą roboty-sumo do walki na ringu, sprzątające papierki roboty-odkurzacze i inne. Dzięki temu, że kurs obejmuje większy program niż pojedyncze zajęcia, dzieci poszerzają swoją wiedzę. Po ukończeniu kursu mogą wziąć udział w warsztatach na poziomie zaawansowanym.

Warsztaty na poziomie zaawansowanym przeznaczone są dla dzieci, które ukończyły kurs podstawowy. Na kolejnym etapie uczestnicy kontynuują naukę rozpoczętą wcześniej i poszerzają ją o nowe zdolności. Lego Mindstorms na poziomie zaawansowanym to bardziej skomplikowane, ale przy tym przynoszące jeszcze więcej frajdy, roboty. W czasie sześciu spotkań dzieci stworzą m.in. robota z Gwiezdnych Wojen, mechanicznego gracza w golfa, robota-tancerza, a także wezmą udział w meczu robotów o Puchar Europy. To kolejny krok do fascynującego świata robotyki i nauki!

Spotkania Lego Mindstorms to połączenie nauki robotyki, informatyki, kreatywności i świetnej zabawy. To dzięki temu warsztaty cieszą się wśród dzieci niesłabnącą popularnością. O wyjątkowości spotkań wszyscy chętni będą mogli przekonać się już w najbliższy weekend. Prowadzący warsztaty Twój Robot zabierze dzieci do świata nauki i pokaże im, że robotyka może być świetną rozrywką!

Zobacz www.concordiadesign.pl