warsztaty plastyczne - dzieci

Dzień Dziecka na Podwórku Starego Browaru. Zostań projektantem mody!

2017-05-27 ( sobota ) – 2017-06-10 ( sobota )
Stary Browar ul. Półwiejska 40, Poznań

Kategoria: Dziecko

Najbliższe atrakcje dla dzieci na Podwórku by Stary Browar:

27 i 28 maja odbędą się warsztaty projektowania kreatywnych wzorów z Hey Popinjay. Dzieci w ramach zajęć będą odtwarzały prace jednej z najlepszych polskich artystek i ilustratorek, Olki Osadzińskiej, na różnych elementach ubrań. Spotkania odbędą się w Atrium przy działającym tu do końca maja pop-up shopie marki Hey Popinjay, z którą współpracowała m.in. Olka Osadzińska, prowadząca w Starym Browarze warsztaty w ramach Art Fashion Forum. Prezentowane na stoisku dziecięce ubrania wyróżniają kwieciste, artystyczne wzory i motywy dżungli.

Dla dzieci od lat 5, obowiązują zapisy w Punktach Informacyjnych Starego Browaru i pod tel. 61 667 14 00 i 61 859 60 50.

27 maja o godz. 10:00, 11:30, 13:00 i 14:30 w Pasażu odbędą się warsztaty projektowania mody organizowane przez Cocodrillo. Poprowadzi je uwielbiana przez dzieci Kura Domowa. O godz. 12:30 odbędzie się oficjalne ogłoszenie wyników konkursu, organizowanego przez Coccodrillo. Główną nagrodą jest wyjazd do Disneylandu. Zapisy w Punktach Informacyjnych Starego Browaru i pod tel. 61 667 14 00 i 61 859 60 50.

Od 27 maja w sklepach z asortymentem dziecięcym, najmłodsi będą mogli szukać specjalnych naklejek w kształcie literek, które przyklejone na specjalną planszę utworzą hasło pozwalające odebrać im nagrodę - niespodziankę od Pizza Hut lub Smyka. Plansze będzie można odebrać w Punktach Informacyjnych w Atrium i Pasażu.

Od 31 maja do 3 czerwca w ramach 21. Biennale Sztuki Dla Dziecka w parku Starego Browaru odbędą się warsztaty "Łowcy uśmiechów". Bilety można nabyć w Punktach Informacyjnych lub za pośrednictwem strony internetowej www.biennaledladziecka.pl.

Nie zabraknie także atrakcji dla rodziców. 31 maja w parku Starego Browaru odbędzie się inspirujące spotkanie z autorką bloga Mumandthecity. W razie niepogody spotkanie poświęcone wychowaniu najmłodszych zostanie przeniesione do Weranda Take Away.

4 i 10 czerwca odbędzie się również spektakl podsumowujący warsztaty teatralne organizowane od lutego w co drugą sobotę. Wszyscy adepci sztuki aktorskiej zaprezentują swoje dotychczas zdobyte umiejętności na deskach teatru, który powstanie w parku.

Zobacz www.starybrowar5050.com/