robot humanoidalny

Bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci

05.07 – 15.07.2017

Nauka przez zabawę to hasło, które da się realizować! W środku lata i to ze specjalistami IT z Allegro.

Zajęcia są bezpłatne i przygotowane z myślą o dzieciach w wieku od 4 do 16 lat. Wszystkie w otoczeniu technologicznych nowinek, robotów humanoidalnych, elektrycznych desek i rowerów, dronów oraz innych atrakcji.

Projektowanie, konstruowanie i programowanie własnego robota to zajęcie tak wciągające jak mało co. A do tego uczy logicznego myślenia i wzmaga kreatywność. W czasie Allegro Tech Days, odbędą się warsztaty, które zmienią każde dziecko w miłośnika i eksperta programowania. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 15 lipca, w budynku PIXEL przy ulicy Grunwaldzkiej 182. Warsztaty o godz. 10:00, 12:00 i 14:00.

Uczestnicy warsztatów zobaczą, jak wygląda prawdziwy kod Allegro, poznają języki programowania i dowiedzą się kiedy ich używać. Ale najważniejsze jest to, że sami będą programować. Będą też zajęcia oparte o tworzenie robotów do walki na ringu czy wyścigów. Nie zabraknie warsztatów tłumaczących działanie choćby sygnalizacji świetlnych, które oparte będą o pracę ze sterownikami silników, wyświetlaczami i modułami wykonawczymi. W nauce pomagać będą postacie z gier, bajek i filmów, między innymi z Krainy Lodu czy Angry Birds.

Zajęcia będą ważną częścią Allegro Tech Days, wydarzenia, które pozwoli dotknąć poznaniakom najnowszych technologii.

Zapisy http://kreckilometry.pl/tech-days