pomalowane szklanki

Cuda - szklanki - warsztaty malowania na szkle

26.05.2018
12:00 13:00

Wyjątkowe warsztaty malowania na filiżankach i szklankach. Może to być rodzinne świętowanie, podczas którego dziecko ozdobi filiżankę dla mamy, a mama pomaluje szklankę na Dzień Dziecka? A może dziecko ma chęć na autorską barwną szklankę tylko i wyłącznie dla siebie?

Jak zaplanowane są warsztaty? Wybierasz sobie filiżankę albo szklankę ze stojaka (albo przybywasz ze swoim własnym szklanym naczyniem) i pod okiem Oli* tworzysz arcydzieło. Pojedynczo lub w duecie, od czterolatka po prababcię!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prośba o wcześniejsze zapisy adres: cmok@ciekawe-zabawki.pl lub telefonicznie pod numerem 698 066 244 (Adam Miński).

Cena udziału malującej osoby (mama do pomocy mile widziana bezpłatnie) to 35 zł za około godzinne warsztaty. W cenie są materiały do malowania oraz 1 szklanka z IKEI na każdego twórcę. Każdy uczesnik warsztatów może też oczywiście przynieść swoje własne naczynie do pomalowania. Po warsztatach należy swoją piękną filiżankę lub szklankę ostrożnie zanieść do domu, aby barwny efekt utrwalił się podczas pieczenia w piekarniku. Z

*A kim jest Ola? Ola to ja. Fascynują mnie działania z MALUCHAMI, swobodne tworzenie i spotkania z mądrością matek, Lubię sztukę przez własne małe "sz", muzykowanie, wyprawy, prowadzenie przeróżnych warsztatów i rozwojowej grupy "wsparcia" dla mam małych dzieci. Przy okazji jestem pedagogiem, przedszkolanką, pedagogiem specjalnym i socjologiem, a co najradośniejsze - żoną jednego męża i mamą jednej córy.

Zobacz www.cmok-poznan.pl