logo Warsztatowni

Półkolonie Strzeszyn Grecki - Zatańcz na zimowej plaży

14.01 – 18.01.2019
07:30 16:00

Warsztatownia Artystyczna zaprasza dzieci na wyjątkowe półkolonie. Pełne atrakcji, rozwijających działań, warsztatów pobudzających kreatywność, prowadzonych przez ludzi z pasją.

Półkolonie "Zatańcz na zimowej plaży" 14-18.01.2019 r.

Za oknem zimno, szaro buro i smutno. Ale nie w Warsztatowni! Już w te ferie, w samym środku zimy, uczestnicy półkolonii przeniosą się w cieplejszy klimat. Na Sensoplastyce zrobią swój własny, kolorowy, zapachowy i jadalny piasek. Na warsztatach kulinarnych stworzą pyszne desery owocowe oraz orzeźwiające koktajle. Codziennie 1,5 h tańca poprowadzi Piotr Szwarc - znany z programu You Can Dance. Proponowane style to hip-hop, popping, break dance. Dzieci uszyją czaderskie czapki, pójdą do kina. Sprawdzą swoją sprawność na ściance wspinaczkowej, zagrają w detektywistyczną Grę Miejską w samym centrum Poznania. Nauczą się śpiewać wakacyjne piosenki, a na koniec turnusu przygotują pokaz taneczno-wokalny dla rodziców. Ponadto, będzie dużo działań plastycznych, gier zespołowych, planszowych, konkurs talentów, gdzie każdy zaprezentuje w czym jest najlepszy.

Liczba miejsc jest ograniczona. Cena: 450 zł. Przewidziane zniżki dla rodzeństwa oraz dla przyjaciół. Zapisy: 535016013, warsztatownia.artystyczna@gmail.com

karta zgłoszeniowa

Zobacz www.WarsztatowniaArtystyczna.pl