plakat

Magiczny Dywan: Chwasty i ogrody - zajęcia dla rodzin z dziećmi w wieku 3-5 lat

2019-06-22 ( sobota )
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań

22.06.2019 r., godz. 10.30 i 12.00.

Czy chwasty rosną nam na złość, czy może mają jakieś ważne zadanie? Czym się różnią dzikie łąki od zaprojektowanych ogrodów? Jakie stworzenia je zamieszkują? Razem z Magicznym dywanem uczestnicy wyruszą na zieloną łąkę, po której oprowadzi  jej sympatyczna mieszkanka.

W trakcie zajęć dzieci zdobędą nowe umiejętności, przydatne do poznawania świata. Dla rodziców zajęcia będą okazją do aktywnego spędzenia czasu z dziećmi, a także inspiracją do zabawy edukacyjnej, wspierającej ich rozwój.

Zajęcia odbywają się w terenie na Ostrowie Tumskim. Zbiórka w holu głównym Bramy Poznania.

Zajęcia prowadzone są w języku polskim, jednak Brama Poznania zaprasza do udziału rodziny zarówno polskie, jak i obcokrajowców mieszkających w Poznaniu. Język wykorzystywany na zajęciach jest uproszczony, a formuła zajęć opiera się o zabawę. Tegoroczna edycja Magicznego dywanu powstała przy współpracy z Migrant Info Point.

Zajęcia bezpłatne. Udział w zajęciach należy wcześniej zgłosić za pośrednictwem maila edukacja@bramapoznania.pl.  W mailu należy podać następujące informacje: tytuł zajęć, imię i nazwisko opiekuna, wiek dziecka, liczbę dzieci, liczbę uczestników dorosłych.

Odbiorcy: rodziny z dziećmi w wieku 3-5 lat, w zajęciach aktywnie uczestniczą również dorośli opiekunowie. Czas trwania: ok 45 min.

Szczegółowe informacje o zajęciach pod numerem telefonu: 61 647 7625.

Zobacz bramapoznania.pl