Plakat wydarzenia: Na górze 2 dinozaury z otwartymi paszczami na tle zieleni. Na dole napisy.

Interaktywna wystawa dinozaurów i warsztaty dla najmłodszych

25.01 – 08.03.2020
10:00 19:00

Już w sobotę, 25 stycznia w poznańskim centrum handlowym zostanie otwarta interaktywna wystawa dinozaurów. Do Galerii Malta zawitają 22 modele prehistorycznych gadów oryginalnej wielkości, na co dzień zamieszkujących Park Rozrywki "Zatorland" w Zatorze. Organizatorzy wystawy zadbali o jej wysoki poziom i zgromadzili najbardziej rozpoznawalne eksponaty. Wśród nich pojawi się oczywiście król dinozaurów - tyranozaur rex. Podziwiać też będzie można m.in. stegozaura, owiraptora oraz barionyksa.
Eksponaty nie będą jednak jedyną atrakcją wystawy. Najmłodsi, niczym prawdziwi paleontolodzy, przy użyciu dłutka, młotka i pędzelka będą mieli możliwość samodzielnego odkopania szkieletu dinozaura ukrytego w gipsowym bloku.  Z pewnością nie zabraknie też chętnych do zrobienia pamiątkowego zdjęcia w skorupie gigantycznego jaja oraz na przejażdżkę na grzbiecie któregoś z wielkich gadów.
Wystawa interaktywnych dinozaurów w Galerii Malta potrwa od 25 stycznia do 8 marca 2020 r. Ekspozycję będzie można oglądać codziennie na 1 piętrze, obok sklepu Reserved w godzinach od 10.00 do 19.00. Będzie dostępna również w niedziele wolne od handlu. Informacje o biletach dostępne są na stronie: http://galeriamalta.pl/swiat-dinozaurow-w-galerii-malta

Zobacz www.galeriamalta.pl/swiat-dinozaurow-w-galerii-malta