Koło podzielone na 6 kolorowych pół. na brązowym pędzel, na zielonym gitara, na żółtym fortepian, na niebieskim klucz wiolinowy, na czerwonym konik szachowy, na białym tancerka i nuty.

Półkolonie Lato 2020 artystyczno-rowerowo-taneczne

29.06 – 28.08.2020
07:30 16:30

Liczba uczestników każdego turnusu maks. 12 osób. W związku z ogłoszeniem pandemii koronawirusa i decyzji Rządu RP zajęcia półkolonijne maksymalnie jak się tylko da na świeżym powietrzu.
Zajęcia dla dzieci, które miały już do czynienia z instrumentem muzycznym, tańcem i sztukami plastycznymi jak i do początkujących.
Organizatorzy zapewniają
- opiekę pedagogiczną dla dzieci w wieku od 6 - 12 lat (możliwość wydłużenia pobytu dziecka)
turnusy rowerowe minimum 7 lat
- obiad, podwieczorek plus woda, soki i świeże owoce bez limitu
- ubezpieczenie NNW
- turnusy rowerowe codziennie wyprawa rowerowa na dystansie od 5 - 20 km ustalana na podstawie możliwości i wieku uczestników turnusu oraz pogody.
- turnusów taneczne - 3 wycieczki w każdym turnusie - w tym wyjście do kina, zajęcia taneczne na świeżym powietrzu, tylko w przypadku złej pogody przeniesione do pomieszczeń.
- warsztaty artystyczne odpowiadające tematyce poszczególnych turnusów
- gry i zabawy ruchowe.

Na turnusy rowerowe uczestnicy dostarczają swoje rowery pierwszego dnia półkolonii w stanie dopuszczającym do bezpiecznej jazdy (sprawne hamulce, oświetlenie, dzwonek, kask). Rowery są przechowywane podczas 5-dniowego turnusu w pomieszczeniach Przystani Artystycznej. W ostatnim dniu turnusu rowery zabierają uczestnicy. Grupy rowerowe będą poruszać się po ścieżkach rowerowych, szlakach rowerowych, drogach polnych i wewnętrznych uliczkach osiedlowych.

Opłaty:
- koszt jednego turnusu przy zapisie do 10.06 - 399 zł
- od 11.06. do 25.06 - 440 zł
- po 25.06. - 480 zł
zniżki 5% dla rodzeństwa lub przy wykupieniu 2 i więcej turnusów

O zapisie na liste decyduje wpłacenie zaliczki w wysokości 150 zł. oraz wypełnienie i przesłanie karty kwalifikacyjnej na adres kontakt@przystanartystyczna.pl - karta w załączniku maila.

I TURNUS 29.06.-3.07. instrumentalno-plastyczno-rowerowy Wycieczki rowerowe, zajęcia plastyczne, muzyczne: nauka gry na instrumentach, śpiew.
II TURNUS 6.07. - 10.07. wokalno-plastyczno-rowerowy wycieczki rowerowe, gry i zabawy terenowe, zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne w tym: warsztaty wokalne
III TURNUS 13.07.-17.07. taneczno-muzyczny wyjście do kina, do Energii Parku w Pestce, wyprawa nad Jezioro Strzeszyńskie: gry terenowe i zabawy na plaży, warsztaty taneczne (taniec współczesny), zajęcia muzyczne, nauka gry na instrumentach zajęcia plastyczne i gry integracyjne
IV TURNUS 20.07.-24.07. instrumentalno-wokalno-rowerowy wycieczki rowerowe, gry i zabawy, gry i zabawy terenowe, warsztaty wokalne, warsztaty instrumentalne.
V TURNUS 27.07.-31.07. taneczno-instrumentalny wyjście do kina, do Energii Parku w Pestce, gry i zabawy terenowe nad jeziorem strzeszyńskim, warsztaty taneczne (taniec współczesny), warsztaty muzyczne.
VI TURNUS 3.08.-7.08. wokalno-artystyczno-rekreacyjny (turnus może także przybrać formę turnusu rowerowego),
wyjście do kina, wyprawa terenowa nad jezioro strzeszyńskie - podchody, gry terenowe w obszarze Strzeszyn Grecki - Strzeszynek, nauka orientacji w terenie, warsztaty wokalne w plenerze, zajęcia plastyczne w plenerze
VII TURNUS 10.08.-14.08. taneczno-muzyczny wyjście do kina, wyjście do Energii Parku w Pestce, gry i zabawy terenowe nad jeziorem strzeszyńskim, warsztaty taneczne (taniec współczesny), warsztaty muzyczne, zajęcia plastyczne i gry integracyjne.
VIII TURNUS 17.08.-21.08. muzyczno-rowerowy wycieczki rowerowe, wyprawa do kina Plaza łącznie z powrotem, wyprawa do Muzeum Instrumentów Muzycznych na Starym Rynku, podczas wypraw rowerowych uczestnicy będą brać udział gry i zabawach terenowych, zajęciach plastycznych, warsztaty instrumentalne
IX TURNUS 24.08.-28.08. instrumentalno-plastyczno-rekreacyjny wyjście do kina, wyjście do Energii Parku w Pestce, gry i zabawy terenowe nad jeziorem strzeszyńskim, warsztaty taneczne (taniec współczesny), warsztaty muzyczne, zajęcia plastyczne i gry integracyjne.

Karta kwalifikacyjna

Zobacz www.przystanartystyczna.pl