Dziewczynak w stroju kąpielowym biega po gumowych kołach na basenie.

POSiR dla dzieci

28.05 – 03.06.2021

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka atrakcje i promocje czekają najmłodszych mieszkańców Poznania, którzy odwiedzą wybrane obiekty Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.
Baseny

Od piątku 28 maja z miejskich pływalni mogą korzystać klienci indywidualni, a już w weekend poprzedzający Dzień Dziecka, czyli w sobotę i niedzielę 29 i 30 maja, na najmłodszych czeka świetna zabawa na Pływalni Miejskiej Winogrady (Os. Zwycięstwa) oraz Pływalni Miejskiej Atlantis (Os. Batorego). Na Winogradach w godz. 8.00 - 20.00 na dzieci czekać będzie wodny tor przeszkód, natomiast Pływalnia Atlantis w godz. 15.00 - 18.00 przygotowała atrakcje w postaci kul wodnych, wyścigów na dmuchańcach i budowania wieży z desek i makaronów do nauki pływania.

1 czerwca z kolei zabawę na wodnym torze przeszkód proponuje Pływalnia Chwiałka (ul. Spychalskiego). Atrakcja będzie dostępna od 8.30 do 20.30.

Udział w zabawach jest wliczony w cenę wstępu na pływalnie POSiR. Przypominamy, że obecnie na obiektach basenowych obowiązuje limit 50% maksymalnej liczby klientów. Przy kasach, w korytarzach oraz szatniach trzeba zakrywać usta i nos maseczką.

Wodny tor przeszkód na pływalniach Chwiałka i Winogrady jest atrakcją dla dzieci potrafiących pływać.

Bowling

Po długiej przerwie spowodowanej remontem, a później obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, we wtorek 1 czerwca zacznie działać bowling w Oddziale Rataje na Os. Piastowskim. Z okazji Dnia Dziecka od 1 do 3 czerwca promocyjna cena rezerwacji toru (40 zł/h) będzie obejmowała grupy, w których znajdą się osoby do lat 18.

We wtorek i środę (1 i 2 czerwca) bowling będzie czynny od godz. 15.00 do 22.00, a w czwartek (Boże Ciało) według rozkładu świątecznego: 12.00-22.00. Pełne informacje o obiekcie wraz z godzinami otwarcia można znaleźć na stronie Oddziału Rataje.

Zobacz www.posir.poznan.pl/