Dziecko patrzy na strony Przewodnika po Trakcie Królewsko-Cesarskim dla dzieci.

Trakt Królewsko-Cesarski z dziećmi

16.06 – 30.09.2021

Na spacery Traktem Królewsko-Cesarskim organizatorzy zapraszają także najmłodszych. Wycieczki po mieście będą prowadzone z wykorzystaniem przewodnika  zamieszczonego na stronie Traktu "Chodź, zobacz!
Odbiorcy: rodziny z dziećmi
Termin: 10.07., 14.08 i 21.08. Start: godz. 11.

Poznański Szlak Legend dla Dzieci

Poznański Szlak Legend dla Dzieci to trasa do indywidualnego zwiedzania, pomysł na nieco inny rodzinny spacer po mieście. Na Szlak można wybrać się w dowolnym momencie - wystarczy tylko wziąć ze sobą folder z mapą oraz grą miejską, która z pewnością przypadnie do gustu i młodszym i starszym Szlakowiczom i Szlakowiczkom. Po prostu wszystkim tym, którzy lubią zagadki, poszukiwanie przygód i trochę inne miejskie spacery.
Sposób zwiedzania: trasa do indywidualnego zwiedzania, nie obowiązują zapisy, konieczne jest pobranie folderu z grą miejską (www.szlaklegend.pl). Folder można pobrać także w Bramie Poznania oraz w Centrum Inicjatyw Rodzinnych. Start gry miejskiej w Parku Stare Koryto Warty (przy amfiteatrze), meta na placu Wolności (koło Fontanny Wolności). Trasa o długości ok. 2,5 km. Czas trwania spaceru ok. godziny.
Odbiorcy: głównie dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat, chociaż młodsi i starsi też mogą bawić się doskonale.
Termin: oferta aktualna od teraz do zakończenia wakacji.

Zobacz www.trakt.poznan.pl/