aa

Impreza - Panie Andrzeju... grają Panu Hen, MatKa i Vader

2015-11-28 ( sobota )
22:00
Klub Opcja, ul. Półwiejska 18, Poznań

Kategoria: Inne

Ze strony Organizatora:

"Panie Andrzeju jak co roku obchodzimy z Panem Pańskie święto!
Postaramy się, aby stoły się uginały a wódka lała się strumieniami!
Specjalnie dla Pana zagrają:
Dj Hen zajmuje się muzyką od 1998 roku!
Teraz głównie udaje, że nie pali papierosów. I je miliony paczek Twistosów rocznie! Pije głównie Soplicę Pigwową, więc jeśli ktoś chce mu podniękować za fajną imprezę to w te pędy do baru po "pigwę z bitter lemonem" :D
Na swoim koncie ma kilkadziesiąt legalnych albumów, przy których współpracowal jako DJ! Zaczynał swoja przygode w 2000 roku będąc członkiem projektu BondSkład oraz Aifam.
W 2002 Rozpoczął wspołpracę z raperem DonGuralEsko przy jego pierwszej solowej płycie "Opowieści z betonowego lasu" i do 2012 roku współpracował przy każdym projekcie tego artysty.
Dj Hen ma na koncie w udział w kilkunastu turniejach i mistrzostwach Polski DJ (DMC, ITF/IDA, Vestax Estravganza - podejmując miejsce na podium).
Nagrał również kilka Mixtape'ów oraz jest autorem remixów imprezowych, które sprawdzają się jako bangery na imprezach!
Od roku 2008 zagrał kilkaset imprez i ponad 500 koncertów, z najlepszymi raperami w Polsce min. Gural, Kasta Squad, Fokus, Jamal, Grubson, Kaczor! W latach 2007-2009 prowadził własną, autorską audycję Hip Hop'owa w Wielkopolskim paśmie radia PLANETA.FM. Był autorem i redaktorem jedynych wiadomości o kulturze Hip Hop w Polsce - Rapiszon News.
Obecnie jest członkiem ekipy High Tunes DJs.
Dj MatKa góral z krwi i kości. Człowiek wielkiej wagi (serio! :D ). Zazwyczaj opowiada śmieszne historie, co ugotował albo gdzie jedzie kolejnego dnia. Aaaaa... i obsypuje dziewczyny komplementami!
Dj Vader aka Piotr Piechocki człowiek instytucja! Jeśli akurat nie bajeruje dziewczyn i nie jeździ swoim służbowym fordem prawdopodobnie tatuuje kogoś lub gra imprezę! Zakochany w trapach. Często wpada w tarapaty. Ale nadrabia niekwestionowanym urokiem osobistym.

wstęp: 20/30zł"