plakat

Poznański Trawnik Piwny

01.07 – 03.07.2016
16:00 20:00

W dniach 1-3 lipca 2016, na terenie Fortu VI Twierdzy Poznań odbędzie się Poznański Trawnik Piwny - wydarzenie łączące w sobie celebrację doskonałego rzemieślniczego piwa z relaksem w wyjątkowej scenerii XIX-wiecznego Fortu VI.

Poznański Trawnik Piwny to lokalna, plenerowa impreza skierowana do wszystkich miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu, ale w szczególności dobrze będą bawić się pasjonaci piwa craftowego oraz zabytkowych fortyfikacji. Wśród wystawców znajdzie się około 10 rzemieślniczych browarów z Wielkopolski i okolic, a także miejscowe food trucki, przedstawiciele kawiarni oraz producenci tradycyjnych lodów.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie scena, na której na żywo wystąpią młode, dobrze zapowiadające się zespoły z okolic Poznania.

Jedną z atrakcji będzie możliwość zwiedzenia XIX-wiecznego Fortu VI - samodzielnie lub z przewodnikiem.

Poznański Trawnik Piwny to impreza rodzinna, jednak młodzież poniżej 18 roku życia wejść na teren imprezy może jedynie pod opieką opiekuna. Dla dzieci do lat 6 przewidziany jest wstęp bezpłatny, dla dzieci od 7 lat zarówno cena biletów jednorazowych, jak i karnetów to 5 zł. Dorośli za bilet jednorazowy zapłacą 15 zł, a za trzydniowy karnet 25 zł.

Głównym pomysłodawcą projektu jest Grzegorz Stachurski - organizator Poznańskich Targów Piwnych, współzałożyciel poznańskiego browaru Setka, sędzia piwny, sensoryk, miłośnik piwa i otaczającej go kultury.

Zobacz targipiwne.pl/trawnik-piwny-2016/