plakat

STARTER West Coast Swing - zajęcia po których zaczniesz tańczyć!

2018-06-30 ( sobota ) – 2018-07-01 ( niedziela )
Szkoła Tańca Fred Astaire Dance Studio ul. Grottgera 4/2 Poznań

Co to jest WSC STARTER? Program tego weekendowego kursu obejmuje zakres 2 miesięcznych regularnych zajęć od podstaw, dzięki którym można swobodnie zatańczyć do praktycznie każdej muzyki na imprezie oraz dołączyć do istniejących już grup kursowych we Fred Astaire Dance Studio! Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących, które nigdy nie uczyły się West Coast Swing lub uczyły się go jakiś czas temu, ale chciałyby powtórzyć podstawy.

Co to jest WEST COAST SWING? Dużo by można mówić o tym tańcu, ale jest kilka rzeczy, które odróżnia go od każdego innego:

  • możesz go zatańczyć do praktycznie każdej muzyki; czy to będzie pop, blues, rock, r&b, czy cokolwiek innego - pasuje!
  • daje niesamowitą możliwość interpretacji muzyki przez obojga partnerów... i nie tylko muzyki, również interpretacji tekstów piosenek. To wyjątkowe!
  • daje nieograniczoną możliwość wplatania figur, które znasz z innych tańców: ze swinga, lindy hopu, tanga, bluesa, zouka, kizomby, bachaty, salsy, cha chy... Ty decydujesz!
  • pozwala na przejęcie prowadzenia przez Partnerkę! Strzeżcie się Partnerzy!
  • tańcząc Westa i doskonaląc swoje umiejętności, możesz wziąć udział w stworzonym przez pasjonatów tego tańca międzynarodowym systemie kwalifikacji, sprawdzić siebie i uzyskać światową renomę.

Zobacz west-goats-swing.com/starter