Grafika informująca o inkubacji

II tura zapisów do Inkubacji NGO, czyli kompleksowego i zindywidualizowanego wsparcia dla organizacji

30.12 – 14.02.2020
12:00

Czy wiesz, że Twoja organizacja może skorzystać ze zindywidualizowanej ścieżki wsparcia w oparciu o mentoring, doradztwo, dedykowane szkolenia i dostęp do przestrzeni biurowej? Może to być także doskonała okazja, żeby wymieniać się doświadczeniem z innymi organizacjami. W ramach objęcia Twojej organizacji tzw. procesem inkubacji możesz skorzystać:

  • ze wsparcia mentora, który już prowadzi organizację i pomoże Wam w rozwiązywaniu codziennych dylematów w obszarze zarządzania organizacją,
  • z doradztwa, które pozwoli rozwinąć obszary deficytowe w Waszej organizacji,
  • z dedykowanych szkoleń, które rozwiną Twoje kompetencje i Waszego Zespołu,
  • z bieżących informacji o ogłaszanych grantach,
  • z powierzchni biurowej współdzielonej z innymi organizacjami,
  • z sal na spotkania, warsztaty, szkolenia, poznania innych organizacji i zawiązania partnerstw.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w procesie inkubacji: - wypełnić formularz samooceny znajdujący się poniżej, - poczekać na informację zwrotną, czy organizacja zakwalifikowała się do następnego etapu rekrutacji.

Więcej informacji oraz formularz zapisów można znaleźć tutaj.

Działania poznańskiego centrum wspierania organizacji pozarządowych i wolontariatu prowadzonego przez WRK są dofinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Kontakt do organizatora: Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych, e-mail: doradztwo@wrk.org.pl, tel. 61 85 30 930.

Zobacz wrk.org.pl