Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artysty.

Koncert - Piotr Bukartyk - 40 lat z hakiem

29.05.2024
19:00

Piotr Bukartyk od czterdziestu lat zadziwia nas swoim mistrzostwem słowa i humoru. W nadchodzących koncertach wykona wraz z zaproszonymi gośćmi swoje największe przeboje.

Piotr Bukartyk to w świecie polskiej piosenki postać absolutnie wyjątkowa. Znakomity autor i kompozytor wykonywanych przez siebie piosenek od lat wymyka się prostym klasyfikacjom, z upodobaniem mieszając muzyczne style. Przyrządzony w ten sposób koktajl przyprawia monologami - pikantnymi, ale nieprzekraczającymi granic dobrego smaku.

Od szesnastu lat współpracuje z Wojciechem Mannem, który jest jego pierwszym recenzentem. Występuje w duecie lub z zespołem Ajagore. Ma też swój fanklub, mimo że żadna z ponad sześciuset napisanych piosenek nie przyniosła mu jak dotąd wielkich pieniędzy.

Podczas koncertów "40 lat z hakiem" artysta zabierze nas w podróż po najpopularniejszych piosenkach, które napisał, wzbogacając wieczór swoim niezwykłym darem opowiadania. Specjalnie na tę okazję Piotr Bukartyk będzie wspierany przez wybitnych artystów i przyjaciół.

Gościnnie wystąpią wspaniali i niepowtarzalni:

  • Grażyna Łobaszewska
  • Krystyna Tkacz
  • Artur Barciś

Bilety w cenach nominalnych* 110 i 150 zł (w zależności od miejsca), dostępne on-line.
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Bilety dostępne w: