logo

EKOzGranie - warsztaty: Centrum Zarządzania Kryzysowego w Forcie Va

2017-11-08 ( środa )
16:30-19:30
Fort Va na os. B. Chrobrego, Poznań

Należysz do elitarnego zespołu specjalistów. Żyjesz w czasach, w którym docenione zostają Twoje umiejętności działania w kryzysowych warunkach. Czy to oznacza, że zbliża się koniec świata? Czy chcesz poznać świat przyszłości i potencjalnych zagrożeń, które niesie? Czy jako drużyna specjalistów uda się wam uchronić ludzkość przed unicestwieniem? A dodatkowo: Czy chcesz zweryfikować poziom rozwoju umiejętności takich jak komunikacja, negocjacje i długoterminowe planowanie? Czy chcesz zacieśnić relacje z najbliższymi lub poznać lokalną społeczność, która wspólnie z Tobą odważy się podjąć wyzwanie?

Miejsce zbiórki - Centrum Zarządzania Kryzysowego Fort Va na os. B. Chrobrego.

Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju zaprasza wszystkich mieszkańców: grupy znajomych, a szczególnie Młodzież z Rodzicami, Seniorami os. Piątkowo oraz Sobieskiego i Marysieńki z Poznania do uczestniczenia w nieodpłatnym spotkaniu z grą Pandemia w dn. 8.11.2017 w godz. 16:30 - 18 do Fortu Va, przy ul. Lechickiej na os. Chrobrego w Poznaniu.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy: arkadiusz.zacharzewski@cpe.info.pl w temacie wpisując EKOzGranie 2017, a w treści imię i nazwisko oraz nr tel.

Warsztaty realizowane w ramach projektu "EKOzGranie - warsztaty" dofinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania w ramach Konkursu Mikrodotacji Centrum Inicjatyw Lokalnych Poznań 2017.

Więcej informacji na temat spotkania oraz całego projektu u koordynatora Arkadiusza Zacharzewskiego pod numerem 727 918 596.

Załącznik

Zobacz cpe.info.pl/blog/2017/07/19/ekozgranie-warsztaty/