x

Jak naprawdę wygląda praca modelki? Co trzeba zrobić, by odnieść sukces, a o co pozostaje się modlić? M. in. na te pytania można znaleźć odpowiedź w książce Zuzanny Bijoch pt. "Modelka" (Burda Publishing Polska). 24-letnia obecnie Zuzanna Bijoch na wybiegu zadebiutowała sześć lat temu.  Do tej pory brała udział w pokazach takich projektantów i domów mody, jak np.: Prada, Gucci i Yves Saint Laurent. Jesienią br., razem z siostrą Julią, wzięła udział w drugiej edycji telewizyjnego programu "Azja Express". O wszystkim opowie podczas spotkania, 17 listopada w salonie Empik Stary Browar w Poznaniu.

"Sara jest zdecydowaną i mądrą dziewczyną. Kiedy postanowiła sobie, że zostanie modelką, zaczyna konsekwentnie dążyć do tego celu. Coraz lepiej rozumie, jak dużo będzie musiała poświęcić - ale też nie boi się czerpać z życia pełnymi garściami. Zdążyła doświadczyć blasków i cieni zawodu modelki. Blaski nie robią na niej wielkiego wrażenia - a cienie, cóż, modeling to niewdzięczna harówka, mordercza konkurencja, słowem: krew, pot i łzy, których oczywiście nie widać na okładkach kolorowych magazynów. W pewnym momencie jednak pojawia się uczucie, które sprawia, że Sara nagle widzi całe swoje życie i karierę z nowej perspektywy..."

Zuzanna Bijoch - ur. 20 czerwca 1994 w Katowicach; polska modelka. W 2007 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Bravo Girl. Zadebiutowała w 2011 roku, kiedy Miuccia Prada wybrała ją na twarz swojej najnowszej kampanii; podpisała wówczas kontrakt na wyłączność. W światowym rankingu modelek Top 50 models zajęła 19. Miejsce. Brała udział w pokazach takich projektantów i domów mody, jak np.: Prada, Gucci, Marc Jacobs, Christian Dior, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen, Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton, Moschino, Óscar de la Renta, Ralph Lauren czy Yves Saint Laurent. Jesienią 2017 roku, razem ze swoją siostrą Julią, wzięła udział w drugiej edycji programu Azja Express, emitowanego w TVN. 

Wstęp wolny.

opr.sw