plakat

Warsztat projektu: tworzenie i realizacja projektów w ramach inicjatyw oddolnych

2018-04-06 ( piątek )
17:30-20:00
Schron Kultury Europa, ul. Rolna 24 (wejście od podwórza), Poznań

Centrum Inicjatyw Lokalnych "WIL.DA.SIĘ" zaprasza na warsztat dotyczący tworzenia, składania i realizacji projektów przez nieformalne grupy w ramach konkursu na realizację inicjatyw oddolnych CIL WIL.DA.SIĘ. Zapraszamy Was na ten 150-minutowy warsztat już 6 kwietnia 2018 roku, o godzinie 17:30 do Schronu Kultury Europa. Będzie to okazja do wcześniejszego zapoznania się z regulaminem, wnioskiem konkursowym, kartami ocen wniosku oraz formularzem sprawozdania. A nasz konkursu na realizację inicjatyw oddolnych ogłosimy już 9 kwietnia 2018 roku i będzie można w nim ubiegać się o środki na swoje działania do 3000 zł!

Warsztat będzie wspaniałą okazją, aby dowiedzieć się kto może uczestniczyć w konkursie, na jakim terenie może zrealizować projekt, do kiedy można realizować swoje przedsięwzięcia, co będziemy oceniać i na co zwracać szczególną uwagę we wniosku, a także jak należy przygotować sprawozdanie z danego projektu. Będzie okazja do zadawania pytań, ale także zrozumienia regulaminu oraz zasad prawidłowo przygotowanego projektu. Każdy będzie mógł zapytać o swoje indywidualne pomysły i skonsultować je z koordynatorem CIL WIL.DA.SIĘ.
Zapisy uczestników bezpłatne pod adresem e-mail: skeuropa@o2.pl. Warsztat poprowadzi koordynator projektu CIL WIL.DA.SIĘ - Tomasz Szwałek.

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera