domowy stetoskop

Pierwszy na świecie domowy stetoskop - spotkanie Design Open

2018-04-19 ( czwartek )
17:30-18:30
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Domowy stetoskop, który codziennie dokonuje pomiarów temperatury ciała i kontroluje stan układu oddechowego? To możliwe! Teraz będziesz mógł zbadać się sam a wyniki codziennych pomiarów  przesłać do swojego lekarza. Concordia Design zaprasza na nową edycję cyklu Design Open -  otwartych spotkań związanych z desigem. Tym razem 19.04 gościem centrum designu będzie Wojciech Radomski - CEO StethoMe, firmy, która jako pierwsza na świecie wprowadziła na rynek domowy stetoskop.

Co? spotkanie Design Open z Wojciechem Radomskim
Kiedy? 19.04.2018, godz. 17:30-18:30
Gdzie? Concordia Design
Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy: https://bit.ly/2GAIqkr

Projektowanie to sposób na życie, czyli jak stworzyć silną markę?
Właśnie przechodzi ostatnie testy i wkrótce ma szansę zrewolucjonizować nasze życie. Pozwala samodzielnie zbadać dziecko (lub siebie!) bez wychodzenia z domu, a następnie wysyła dane do lekarza, który decyduje o dalszym postępowaniu. StethoMe™ - domowy stetoskop - jest pierwszym tak precyzyjnym urządzeniem medycznym do codziennego użytku, służącym do kontroli stanu zdrowia i pomiaru temperatury ciała. Został zaprojektowany przez zespół polskich ekspertów.

Jak powstawało to wyjątkowe rozwiązanie? Jak pogodzić ze sobą naukowców, projektantów, inżynierów, lekarzy i biznesmenów w procesie projektowym? O praktycznych aspektach misji przeniesienia stetoskopu z gabinetu lekarskiego do domowej apteczki oraz o wyzywaniach projektowych, biznesowych negocjacjach i wdrożeniach opowie CEO StethoMe™, Wojciech Radomski.
Spotkanie odbędzie się w Concordii Design (19.04,17:30) w ramach cyklu otwartych wykładów Design Open.

Wstęp wolny.