Dziewczyna w okularach i koszuli w kratę, uśmiechnięta. Za nią ikonki klawiatur i folderów, w tle zdjęcie rynku Poznańskiego.

Dni otwarte Coders Lab

2021-08-17 ( wtorek )
18:00
ul. Dąbrowskiego 77a, Poznań

Coders Lab - pierwsza polska szkoła programowania zaprasza na cykl Dni Otwartych, które odbędą się pod hasłem "Wybierz swoją ścieżkę w IT". Wydarzenie jest skierowane do wszystkich osób, które myślą o rozpoczęciu kariery w branży IT, lecz nie wiedzą jak zrobić pierwszy krok w tym kierunku. 17 sierpnia Dni Otwarte szkoły kodowania odbędą się w Poznaniu. Poprowadzą je doświadczeni szkoleniowcy i praktycy branży IT. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale trzeba się zarejestrować. 

Zapisy: https://coderslab.pl/pl/wybierz-swoja-sciezke-w-it-poznan

Podczas każdego ze spotkań uczestnicy będą mogli porozmawiać ze specjalistami z obszarów IT, takich jak np. front-end, back-end czy tester oprogramowania oraz sprawdzić, która droga rozwoju jest dla nich najbardziej odpowiednia. Dowiedzą się także, jak wygląda ścieżka kariery w poszczególnych zawodach IT oraz jakie perspektywy oferuje rynek pracy.

Zobacz www.stories.prowly.com/150690-mieszkasz-w-poznaniu-i-zastanawiasz-sie-nad-kariera-w-it-szkola-programowania-coders-lab-zaprasza-na-dni-otwarte