z

Zostań Gwiazdą Kabaretu - III eliminacja

2017-02-12 ( niedziela )
18:00
Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1e

Kategoria: Inne

WYSTĄPIĄ:

 w konkursie: Kabaret A JAK! * Grupa PASZKOT

Kabaret A JAK! z Krakowa

Skład: Adrianna Napiórkowska, Karolina Abramowicz, Magdalena Furmanek, Maria Kargulewicz

Na scenie cztery kobiety, kreatywne, z nietuzinkowym poczuciem humoru. Na program składają się m.in. monolog kabaretowy, piosenki kabaretowe oraz skecz z udziałem publiczności. Każdy z jego elementów ukazuje inny element kobiecej codzienności - od radzenia sobie z kompleksami poprzez nieszczęśliwą miłość, a na małżeństwie kończąc. Świeżo, z pomysłem i nowatorsko!

Zdobywca II miejsca na 32. ogólnopolskim przeglądzie kabaretowym PAKA 2016.

Grupa PASZKOT z Warszawy

Skład: Kaja Kiełpińska, Julia Machnowska, Karolina Pańczyk, Kamila Polińska, Kamil Rabiega, Katarzyna Waszkiewicz i Patrycja Zięcina.

Grupa powstała w 2011 roku. W swojej twórczości stara się sięgać do tradycji kabaretu literackiego oraz do głębokich pokładów absurdu dnia powszechnego.

Finalista 32. ogólnopolskiego przeglądu kabaretowego PAKA 2016.

Hanna Śleszyńska

Aktorka teatralna i filmowa. Obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem, swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno - kabaretowe.

Laureatka wielu nagród, min. I nagrody na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu 1991, Nagrody "Prometeusz 2001" za osiągnięcia w sztuce estradowej, dla  Najlepszej Aktorki Komediowej w Gdańsku, Lubomierzu, Katowicach i wielu innych.

Obecnie współpracuje z Teatrami: 6 Piętro, Capitol, Kamienica, Studio Buffo, Syrena.

Przez długie lata była gwiazdą "Kabaretu Olgi Lipińskiej" emitowanego na antenie TVP, była filarem bardzo popularnych programów muzycznych Zbigniewa Górnego "Gala Piosenki Biesiadnej".

Zagrała w wielu filmach fabularnych m.in: "Lęk przestrzeni", "Nic śmiesznego", "Awantura o Basię", "Kawalerskie życie na obczyźnie", "Punkty za pochodzenie", "Zamiana", "Belcanto", "Magiczne drzewo"...oraz w serialach telewizyjnych: "Ja Wam pokażę", "Boża Podszewka", "Rodzina zastępcza", "Szpital na peryferiach", "Daleko od noszy". Aktualnie gra w serialu TVP - "Blondynka" i TVP 2 - "O mnie się nie martw".

Bilety: 40 zł i 30 zł 

opr.sw