a

Koncert zespołów Necros Christos, Venenum i Temple Desecration - KONCERT ODWOŁANY

2018-09-16 ( niedziela )
19:00
Klub U Bazyla, ul. Norwida 18A, Poznań

Kategoria: Muzyka

KONCERT ODWOŁANY

BILETY NALEŻY ZWRACAĆ W PUNKTACH ICH ZAKUPU ZA OKAZANIEM DOWODU NABYCIA

Uwolnione siły ciemności zawładną Polską we wrześniu. Necros Christos pojawi się na trzech koncertach w Polsce w towarzystwie Venenum.

Necros Christos
Kiedy spora część sceny ekstremalnej bezskutecznie stara się roztoczyć wokół siebie aurę kultu, Necros Christos tę aurę po prostu posiada. Od samego początku na pozycji liderów, a nie naśladowców, Niemcy stworzyli swoją charakterystyczną odmianę Death Metalu, w której słychać tak uniwersalne inspiracje jak Morbid Angel, Candlemass czy Metallica. Majestat, uduchowienie, biblijny sznyt i odór śmierci - te wszystkie cechy wyróżniały twórczość Mors Dalosa Ra i kompanów na przestrzeni niemal dwóch dekad działalności. Ukazujący się 18 maja album "Domedon Doxomedon" będzie ostatnim dziełem w dyskografii Necros Christos i przyniesie 112 minut muzyki przesiąkniętej ciemnością.

Venenum
Już za sprawą imiennej EP'ki z 2011, bawarski skład zaistniał jako jeden z najbardziej obiecujących, młodych reprezentantów Death Metalu na Starym Kontynencie. Po jej premierze nastało sześć lat ciszy, po których Venenum powrócili znakomitym debiutem "Trance of Death". Kompozycyjny rozmach, zaraźliwa atmosfera, psychodeliczny sznyt sprawiły, że album pozostaje jednym z najciekawszych wydawnictw spod znaku Metalu Śmierci ostatnich lat. Tym bardziej warto doświadczyć Venenum na żywo.

_
opr.LT