baner

W ramch cyklu Summer Sky Festival - Koncert: Krzysztof Zalewski

2020-07-18 ( sobota )
20:00
Port Lotniczy Ławica (parking trawiasty Portu Lotniczego Ławica), ul. Bukowska 285, Poznań

Kategoria: Muzyka

Startuje wyjątkowy projekt Summer Sky Festival czyli letni cykl koncertów, kabaretów oraz stand-upów w przyjemniej wieczornej atmosferze.
Koncert otwarcia zagra - Krzysztof Zalewski.
Podczas Summer Sky Festival usłyszycie niesamowite aranżacje utworów z jego płyty, a także kilka nowości. Bo rok 2020 to dla Krzysztofa Zalewskiego czas nowości. Po półrocznej ciszy oraz 4 latach od wydania ostatniego autorskiego albumu wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy materiał, którego premiera przewidziana jest na jesieni.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 na parkingu trawiastym Portu Lotniczego Ławica. Można spodziewać się prawdziwie piknikowej atmosfery. Najlepsi artyści z doskonałą muzyką, wyjątkowe otoczenie lotniska, food truck-owa oferta gastronomiczna...to po prostu będzie świetnie spędzony letni wieczór w doborowym towarzystwie.

  • Strefa VIP - wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowana liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami. - bilety w cenie 105 zł
  • Strefa Standard - wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami. - bilety w cenie 90 zł
  • Strefa Samochodowa - wydzielona strefa z limitowaną liczbą samochodów. Maksymalnie 2 osoby w samochodzie. Możliwość korzystania ze strefy Food Truck i punktów z napojami. - bilety w cenie 160 zł.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania wypełnionego i podpisanego OŚWIADCZENIA O STANIE ZDROWIA.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: