Zdjęcie artysty i tytuł wydarzenia.

Koncert Syberyjskiego Barda Evgena Malinovskiyego JEDNO SERCE - DWIE OJCZYZNY

2021-09-11 ( sobota )
PoemaCafe, ul. Langiewicza 2, Poznań

Recital ma charakter spotkania publiczności z artystą, mono-spektaklu autobiograficznego skierowanego na poznanie przez publiczność życiorysu, drogi artystycznej i poglądów
artysty. Recital składa się z wybranych przez samego artystę pieśni i poezji rosyjskich i polskich autorów. W tym recitalu brzmią także utwory
autorstwa samego artysty. Cały program i podwójna płyta o tym samym tytule jest formą podsumowania dotychczasowego życia artysty, zarówno artystycznego jak i prywatnego (25 lat w Rosji, 25 lat w Polsce).
Intencją recitalu jest misja zbliżania kultur, jaką artysta sobie obrał na całe swoje życie publiczne.
Wszystkie komentarze, recytacje i prowadzenie koncertu odbywają się w języku polskim i są autorstwa Evgena Malinowskiego. Na scenie artysta sam z gitarą.

Ten podwójny album to kolejna płyta z serii "Syberyjski bard zaprasza". Materiał nagrany został 21 lipca 2018 roku, podczas koncertu na żywo w Teatrze ATALIER im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie.

Wstęp 45 zł.
KONIECZNA REZERWACJA: tel. 61 853 05 76 lub poemacafe.art@gmail.com lub messenger.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI EPIDEMII COVID19. DO LIMITU OSÓB NIE WLICZAJĄ SIĘ OSOBY ZASZCZEPIONE.