Rozesmiane dzieci w basenie, nogi w wodzie a ręce na brzegu.

Ferie zimowe w Termach Maltańskich

2020-01-27 ( poniedziałek ) – 2020-02-07 ( piątek )
07:30-16:00
Termy Maltańskie, ul. Termalna 1, Poznań

Kategoria: Sport Oświata Dziecko

Gorący basen w środku zimy to idealny pomysł na ferie w mieście! Zimowe półkolonie w Termach Maltańskich to nie tylko nauka pływania i zabawa w aquaparku, ale także wycieczki w ciekawe miejsca w Poznaniu i szereg aktywności dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat! Co roku zimowe półkolonie z Fregatą Swimming przyciągają do Term Maltańskich rzesze maluchów i trudno się dziwić. Wypoczynek dla dzieci i młodzieży organizowany jest od lat. Półkolonie to nie tylko nauka pływania, czy szaleństwa w aquaparku, ale i wiele innych atrakcji, dzięki którym dzieci spędzają czas ferii ciekawie i aktywnie.

W programie 5-dniowych turnusów znajdą się takie punkty jak: Nauka i doskonalenie pływania. Prowadzone są zajęcia zarówno dla dzieci już oswojonych z wodą i pływających, jak i dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z pływaniem. Zabawa w części rekreacyjnej Term Maltańskich. Rekreacyjna część Term Maltańskich ze wszystkimi jej atrakcjami będzie do dyspozycji żądnych przygód półkolonistów.

Fabryka Śmiechu Michałek (dla grupy młodszej 6-8 lat), czyli wielki plac zabaw pod dachem ze zjeżdżalniami, trampolinami, dmuchanym zamkiem - małpi gaj i prawdziwy raj dla maluchów.

Bricks 4 Kidz (dla grupy starszej 9-12 lat)- czyli świat Lego, dzięki czemu uczestnicy poznają tajniki matematyki, inżynierii, nauk przyrodniczych i technologii. Wyjście do Bramy Poznania. Wyjście do centrum poświęconego historii naszego miasta i kraju. Mobilne Laboratorium. Widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, w programie których znajdą się takie atrakcje jak lewitacja planety, magnetyczna Ziemia, koktajl chemiczny, erupcja wulkanów, walka kolorów i wiele, wiele więcej. Warsztaty kreatywne. Dzieci nauczą się jak własnoręcznie można wykonać przydatne, a zarazem estetyczne rzeczy do domu. Zabawy i gry zespołowe, turniej gier planszowych. Stały punkt półkolonii w Termach sprzyjający integracji dzieci.

Organizatorzy zapewniaja opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej, ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana przez cały czas pobytu).

Terminy: Ferie realizowane będą w turnusach 5-dniowych od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 16:00.

27.01.2020 - 31.01.2020 r.

3.02.2020 - 7.02.2020 r.

Cena: 399 zł

Zapisy: https://fregata.com.pl/polkolonie-zimowe-poznan/

Zobacz www.fregata.com.pl/polkolonie-zimowe-poznan/