Okładka książki "Rok z Linneą"

Dziewczyny są super! Niedziela z Zakamarkami

2020-03-01 ( niedziela )
15:30-17:00
Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

Kategoria: Inne Oświata Dziecko

Silne, odważne, mądre, wrażliwe, delikatne, empatyczne... jakie są dziewczynki? Bardzo różne! Takie różnorodne portrety bohaterek znajdziecie w Zakamarkowych książkach.

Linnea, Ela, Selma, Pippi, Nusia, Dunia, Karusia, Maja, Siri, Larisa...Z którą z nich będziecie się chcieli zaprzyjaźnić? W cechach i zachowaniu której z nich odnajdziecie siebie?

Zakamarki zapraszają na nowy cykl literackich warsztatów dla dzieci. W marcu zajmą się przygotowaniem do powitania wiosny. Poznacie Linneę, bohaterkę książki Christiny Björk i Leny Anderson pt. Rok z Linneą.

Linnea mieszka w mieście. Mogłoby się wydawać, że w mieście nie da się obserwować przyrody. A jednak Linnea znajduje tu mnóstwo roślin i zwierząt. Linnea uwielbia przyrodę. Lubi ją poznawać, pielęgnować, dbać o nią i działać.

Uczestnicy podziałają wspólnie. Inspirację do warsztatów znajdą w książkach Ilustrowany inwentarz kwiatów oraz Ilustrowany inwentarz ptaków. Poznają wiosenne kwiaty, ich budowę, ptaki oraz ciekawostki o nich. Wykonają kwietny obraz oraz wysieją nowalijkę.

Organizatorzy zapraszają na przyrodnicze i poznawcze, pełne wiosny warsztaty!

Dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Wstęp 40 zł.

Zapisy: www.concordiadesign.pl/dla-dzieci/program.