czekolada

Fundacja SPOT.  zaprasza na akcję FoodTARG na Wildzie!

W ramach akcji odbędą się warsztaty kulinarne oraz akcja na Rynku Wildeckim. Wszystko oscylowac będzie wokół tematu czekolady i jej zaskakujących połączeń. Czekolada z serem feta, pieprzem, chrzanem... to tylko kilka propozycji.

Akcję poprowadzą Małgorzata Kania i Ewa Dudajska z manufaktury czekolady Chocoffee. Chocoffee to manufaktura czekolady ze Świdnicy, która ma swoją bogatą tradycję i ciekawą historię. Z małej firmy rodzinnej, której tradycje sięgają 1927 roku zrodziła się manufaktura czekolady znana dziś w całej Polsce. Luksusowe praliny są całkowicie ręcznie robione, a do produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości. To jedna z nielicznych manufaktur, która nie stosuje konserwantów.

Program:
26.10, godz. 18:00 w SPOT. ul. Dolna Wilda 87 - warsztaty kulinarne - liczba miejsc ograniczona; uczestnikami będą zwycięzcy wyłonieni w konkursie - więcej informacji o konkursie
27.10, godz. 11:00 rynek Wildecki - na kilka godzin organizatorzy wydarzenia zamienią jego fragment w czekoladową kawiarenkę. Mieszkańców Wildy na co dzień robiących zakupy na rynku Wildeckim częstować będą czekoladkami. Celem działania jest podniesienie jakości przestrzeni publicznej poprzez działanie, które przyniesie przyjemność z przebywania poza domem, wspólnie z ludźmi.

Wstęp bezpłatny.

Projekt realizowany ze środków Urzędu Miasta Poznania.