Dwie kobety na tle Starego Browaru.

Lato w Parku: oprowadzania z przewodnikiem po Starym Browarze

04.07 – 29.08.2020

Bądź turystą we własnym mieście! Poznaj nieznane zakątki Starego Browaru, ciekawostki na temat historii i architektury najciekawszego centrum handlowego w Poznaniu! W te wakacje organizatorzy zapraszają na darmowe oprowadzania z przewodnikiem.
Tego lata nie czekają Was dalekie podróże i odkrywanie obcych krajów czy miast? Nic straconego. To dobry pretekst, żeby na nowo spojrzeć na to, co blisko. Być może okaże się, że najbliższa okolica niejednym Was zaskoczy!
Stary Browar ma już 16 lat i pewnie wydaje się Wam, że znacie go od podszewki! Okazuje się, że Stary Browr nadal skrywa wiele tajemnic. Paulina Radkowska i Stanisław Kandulski, to wykwalifikowani miejscy przewodnicy, w czasie wakacyjnych spacerów pokażą Wam ukryte zakamarki ceglanego centrum i zachęcą do spojrzenia na znane miejsca z nowej perspektywy.
Bezpłatne oprowadzania z przewodnikiem od lipca do sierpnia, w każdą sobotę o godz. 10:00 i 12:00, obowiązują zapisy w punkcie informacyjnym w Pasażu lub telefonicznie pod numerem: 61 667 1400
Ilość miejsc ograniczona.
W czasie spaceru z przewodnikiem wewnątrz obiektu obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust, organizatorzy proszą też o zachowanie bezpiecznego dystansu od innych zwiedzających i klientów.

Zobacz www.facebook.com/events/3638855352796146/