Plakat wydarzenia ze zdjęciem Magdy Gessler

Wirtualne Targi Książki: Magda Gessler

2021-05-19 ( środa )
19:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Jeszcze przed oficjalną premierą, "Magda. Autobiografia Magdy Gessler" (Wydawnictwo 5WHY PROMOTION) wzbudza ogromne emocje. W ramach Wirtualnych Targów Książki odbędzie się spotkanie z Magdą Gessler poświęcone wyczekiwanemu tytułowi. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. Transmisja ze spotkania dostępna będzie na Instagram.com/empikcom.

Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas nieznana historia, z której fani charyzmatycznej restauratorki dowiedzą się, jak długą i krętą drogę musiała przejść bohaterka, aby być tu, gdzie jest obecnie. Autorzy zabierają czytelnika w emocjonalną podróż, w której szczęście miesza się z samotnością, zaufanie i wiara z naiwnością, a los bywa równie łaskawy, co okrutny. Autobiografia Magdy Gessler to opowieść o niezwykłej sile i wierze we własne możliwości oraz o ciekawości świata, pozwalającej sięgać po marzenia.

---------------------

W trakcie wydarzeń możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy. 

Zobacz www.instagram.com/empikcom/