ćwicząca rodzina

AcroMisie zapraszają na warsztat AcroYogi dzieci z rodzicami.

Familly AcroYoga to doskonała okazja, aby w atmosferze zabawy aktywnie spędzić czas razem, budować dobre relacje i wzajemne zaufanie. AcroYoga pozwala rozwijać równowagę, uważność, koordynację ruchową, komunikację werbalną i niewerbalną, umiejętność współpracy. Pozwala przełamywać swoje lęki i uwierzyć w siebie. Poprawia też elastyczność i wzmacnia całe ciało!

  • Grupa 1 - dzieci 4-6 lat - godzina 10:00-11:00
  • Grupa 2 - dzieci 7 lat + - godzina 11:30-13:00

Koszt:

  • Grupa 1- dziecko + rodzic: cena early bird do 08.04 40 zł, po 08.04 cena 60 zł rodzeństwo + 20 zł
  • Grupa 2 - dziecko + rodzic: cena early bird do 08.04 50 zł, po 08.04 cena 70 zł rodzeństwo +25 zł

Zapisy: timecreatorstudio@gmail.com Liczba uczestników jest ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki 30 zł.

Prowadzący:

AcroMiś Joanna Sosińska - AcroYoga jest dla mnie przede wszystkim wspaniałą przygodą i zabawą. Najbardziej fascynuje mnie w niej to, jak bardzo otwieramy się na innych ludzi. Budujemy relacje, odnosimy wspólne sukcesy, pokonujemy własne ograniczenia. AcroYogę odkryłam 3,5 roku temu i była to miłość od pierwszego warsztatu! Od tego czasu brałam udział w licznych szkoleniach, wyjazdach i konwencjach. Obecnie jestem członkiem organizacji Acroyoga International jako Jambassador. Od dwóch lat organizuję również w Poznaniu AcroJamy. Prowadzę regularne zajęcia z AcroYogi w Poznaniu oraz warsztaty w kraju i za granicą. Moją wielką pasją jest też Yoga klasyczna, Masaż Tajski, a od niedawna kontakt improwizacja.

AcroMiś Paweł Kubiak - Studiuję pedagogikę aktywnie pracując z dziećmi w przedszkolu leśnym, prowadząc warsztaty pobudzające kreatywność u dziecka oraz udzielając korepetycji. Najważniejsze jest dla mnie stwarzanie przestrzeni do spontanicznej zabawy, nie uczenia dziecka, a inspirowanie. Jestem zafascynowany Ruchem Rozwijającym Weroniki Sherborne oraz wszelkimi zabawami ruchowymi, które wzmacniają relację na płaszczyźnie rodzic-dziecko dostarczając przy tym wiele radości. Pasjonuję się i praktykuję AcroYoge, taniec spontanicznym oraz kontakt improwizację. Czerpię z życia radość i dzielę się nią z innymi