Z lewej zdjęcie uśmiechniętej kobiety w okrągłej ramce, podpisane Aneta Szewczyk. Z prawej tytuł spotkania: Jak Efektywnie Pracować z Kryzysem Inteligencji Emocjonalnej w sferze prywatnej i zawodowej?, 17.12.2021. Na dole logotypy organizatorów: Poznań Biznes Partner i Aneta Szewczyk.

Jak Efektywnie Pracować z Kryzysem Inteligencji Emocjonalnej w sferze prywatnej i zawodowej?

2021-12-17 ( piątek )
10:00-19:00
Internet

Poznań Biznes Partner oraz Aneta Szewczyk zapraszają na bezpłatne spotkanie online pt. Jak Efektywnie Pracować z Kryzysem Inteligencji Emocjonalnej w sferze prywatnej i zawodowej?

Termin: 17 grudnia 2021 r. godz. 10:00 - 11:30 lub godz. 17:30 - 19:00

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na spotkanie zostanie Państwu przesłany w dzień spotkania. 

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.

Plan spotkania:

1. Wstęp - jak negatywne emocje degradują życie prywatne i zawodowe

2. Stabilizacja emocjonalna jako jedna z kluczowych kompetencji przyszłości jakiej poszukują pracodawcy przyszłości a która gwarantuje sukces w karierze.

3. Inteligencja emocjonalna w dobie Kryzysu

4. Negatywne konsekwencje braku działań

5. Po co pracować z Inteligencją Emocjonalną

6. Kto powinien pracować ze swoją Inteligencją Emocjonalną

7. Dogłębna zmiana to Zmiana stylu życia na lepszy

8. Korzyści z efektywnej pracy nad emocjami dla Ciebie i Twojego najbliższego środowiska

9. Zakończenie - sesja pytań i odpowiedzi

Szkolenie poprowadzi

Aneta Szewczyk 

Wierzy w ludzi oraz ich siłę wewnętrzną jaką niosą w sobie dlatego jej misją jest pomaganie małym jak i dużym - ludziom oraz przedsiębiorstwom.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów sprzedaży, zarządzaniu strategicznym, szkoleniu i motywowaniu osób indywidualnych oraz zespołów w  przedsiębiorstwach w Polsce i w Wielkiej Brytanii do realizowania ustalonych celów biznesowych.

Obecnie współpracuje z młodzieżą, studentami, pracownikami, menedżerami i kadrą zarządzającą z zakresu rozwoju osobistego, negocjacji, kompetencji przyszłości, poczucia własnej wartości, inteligencji emocjonalnej, budowania marki osobistej, pracy z obrazem.

- Współtworzy wspierającą społeczność kobiet, które chcą przejść swój proces Kobiecej R-ewolucji oraz chcą swoją historią inspirować do tego również inne kobiety.
Wykorzystuje połączenie metod coaching- doradztwo- mentoring-  dające najwyższy światowy wskaźnik motywacji i skuteczności ku realizacji ustalonych celów.

Certyfikowana PCC Coach - Leader Business Instutute, ACC Coach - International Coaching Federation, Dyplomowana Magister Uczelni Collegium Da Vinci kierunku Doradztwo i Coaching ze specjalizacją coaching kariery i przywództwo publiczne. 
www.anetaszewczyk.pl

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt i rejestrację:

Zapraszamy serdecznie!