Logo Betlejem Poznańskie. Biały napis i gwiazda betlejemska na niebieskim tle.

Betlejem Poznańskie 2023

2023-11-17 ( piątek ) – 2024-01-07 ( niedziela )
Plac Wolności, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Okres świąteczny na dobre zawitał w Poznaniu. Z tej okazji zapraszamy do wspólnego świętowania podczas corocznego Betlejem Poznańskiego. W tym roku można odwiedzić aż dwa Jarmarki Świąteczne - na Placu Wolności oraz na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Plac Wolności

Jarmark Świąteczny na Placu Wolności będzie trwał od 17 listopada 2023 do aż 7 stycznia 2024. Plac Wolności został ozdobiony wieloma budkami z grzańcami, lokalnymi przysmakami i wyjątkowymi rękodziełami. Wśród atrakcji znajduje się świąteczna kolejka oraz diabelski młyn. Organizatorzy przygotowali wiele wydarzeń i niespodzianek dla odwiedzających.

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Jarmark Świąteczny na MTP będzie trwał od 18 listopada do 22 grudnia 2023. Na nim również można znaleźć mnóstwo domków z własnoręcznymi wyrobami, lokalnymi i międzynarodowymi przysmakami i oczywiście punkty z grzanym winem. Oprócz tego na Jarmarku znajduje się karczma z napojami, w której można się ogrzać. Wyjątkowymi atrakcjami są: lodowisko oraz dom Świętego Mikołaja, który spełnia świąteczne marzenia. Zachęcamy do przejażdżki diabelskim młynem, w celu podziwiania panoramy centrum Poznania.

Betlejem Poznańskie zostało przygotowane, aby rozgrzać świąteczną atmosferę mieszkańców i przyjeżdżających. Na stronie głównej Betlejem Poznańskiego można przeczytać szczegółowy program obu jarmarków.

Zachęcamy do obserwowania i brania udziału w nadchodzących wydarzeniach!