Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Spacer z Przewodnikiem - 90 lat Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu

2016-05-21 ( sobota )
17:00-19:00
Uniwersytet Ekonomiczy - początek zwiedzania wg wskazania na bilecie

We współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym grupa przewodników PoPoznaniu zaprosza wszystkich zainteresowanych na dodatkową wycieczkę tematyczną organizowaną z okazji 90-lecia tej zasłużonej dla Poznania uczelni.

Uniwersytet Ekonomiczny to jeden z pięciu poznańskich uniwersytetów i druga najlepsza uczelnia ekonomiczna w Polsce. W czasie wycieczki przewodnik opowie o historii powstania tej szkoły wyższej, przypomni ważne dla jej dziejów postacie i wydarzenia. Zaprezentowane zostaną biografie znanych profesorów i oczywiście absolwentów, którzy twórczo wpływali i wpływają na nasze miasto. Przewidywane jest także zwiedzanie budynków UEP, w tym miejsc, które nie są na co dzień udostępniane wszystkim mieszkańcom Poznania.

  • Udział w spacerze jest całkowicie bezpłatny
  • Ze względów bezpieczeństwa, w związku ze zwiedzaniem budynków Uniwersytetu, przewodnicy sa zmuszeni do ograniczenia liczby uczestników każdego spaceru.
  • W wycieczce będą mogły wziąć udział osoby, które odbiorą bezpłatną wejściówkę (będą one wydawane w portierni budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego, al. Niepodległości 10) lub zapiszą się poprzez formularz zgłoszeniowy (link zostanie umieszczony na stronie www.popoznaniu.pl w dziale "wycieczki tematyczne").
  • Liczba wejściówek i miejsc w ramach zapisów przez formularz jest identyczna.
  • Zapisy elektroniczne, jak i odbiór wejściówek w portierni, będą możliwe od 17 maja od godziny 8:00.
  • Osoby zapisane elektronicznie otrzymają wiadomość o miejscu rozpoczęcia spaceru po zgłoszeniu. Ta informacja zostanie także umieszczona na wejściówkach.

oprac.LT