a

Jabłonka - spektakl integracyjny dla dzieci

2019-02-17 ( niedziela )
13:30
Scena Wspólna, ul.Brandstaettera 1 / ul. Za Cytadelą, Poznań

Wiek uczestników: 1- 6 lat

"Jabłonka"
Teatr Atofri

W sezonie 2018/2019 Organizatorzy zapraszają na spektakle integracyjne dla dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi i niepełnosprawnością. Teatr Atofri przygotował projekt zatytułowany "TEATR otWARTO", aby zachęcić do wejścia teatralne przestrzenie dzieci nie tylko w pełni sprawne oraz chcąc, aby teatr był OTWARTY dla wszystkich dzieci!

W drugiej odsłonie projektu spektakl pt. "Jabłonka".

Inspiracją do spektaklu jest tekst "Wczora z wieczora" zapisany w zbiorach Oskara Kolberga.

Prosta opowieść o jabłonce, na której zakwita czerwono-zielone jabłko. Pieje kogut, zawiał wiatr - kto zerwie jabłko z jabłonki? Spektakl wypełniony śpiewem, tańcem i ludowymi zabawami.

BILETY - WAŻNE !!
Online zakupić można jedynie bilety w standardowej cenie 18 zł (9 zł z KRD lub KS) - bilet powinien mieć każdy widz, niezależnie od wieku - dziecko, rodzic, opiekun.
Istnieje też możliwość, aby opiekunowie zakupili bilety w cenie 5 zł/szt. za okazaniem legitymacji lub orzeczenia o niepełnosprawności dziecka - JEDYNIE po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji (tel. 884 936 747). W takiej sytuacji bilety będzie można odebrać w kasie teatru przed spektaklem.

Twórcy:
Scenariusz: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska, Grażyna Grobelna
Reżyseria i wykonanie: Beata Bąblińska, Monika Kabacińska
Scenografia i kostiumy: Izabella Rybacka
Muzyka: Maciej Rychły

Czas trwania: 35 min. + zabawa
Wiek uczestników: 1- 6 lat (w przypadku dzieci z niepełnosprawnościami lub dysfunkcjami również dzieci starsze).

Szanowni Widzowie!
Informujemy, że osoby spóźnione nie będą wpuszczane na wydarzenie, a także nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Bardzo prosimy o punktualność.

Bilety dostępne w: