plakat wydarzenia

Bezpiecznie w plenerze

2019-05-25 ( sobota )
11:00-19:00
Centrum Handlowe Auchan Komorniki, ul. Głogowska 432, Poznań

Kategoria: Dziecko

Nie daj się komarom i odbierz bezpłatną opaskę ochronną dla swojego dziecka! Wiosna to nie tylko łąki, lasy, jeziora, ale również... komary, muszki i kleszcze! Na szczęście istnieją na to skuteczne sposoby, o czym będzie przekonywać akcja "Bezpiecznie w plenerze" w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. 25 maja rodziny odwiedzające galerię otrzymają bezpłatne opaski chroniące przed owadami. 
Na uciążliwe insekty są sposoby! Aby majówki i cały okres wiosenno-letni był wolny od uciążliwych komarów, muszek i kleszczy, wystarczy kilka prostych sztuczek. Już 25 maja goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki przekonają się, jak skutecznie walczyć ze szkodliwymi owadami.
Rodzice, którzy odwiedzą galerię handlową wraz z dziećmi, otrzymają bezpłatne, kolorowe opaski silikonowe na rękę, które, jak twierdzą organizatorzy akcji, dzięki naturalnemu olejkowi cytronelli stanowią skuteczną ochronę przed insektami. Wodoodporne opaski posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, są bezpieczne dla dzieci powyżej trzeciego roku życia i działają aż do czterech tygodni.
Bezpłatne opaski przeciwko insektom będą rozdawane od godz. 11:00 do 19:00. Liczba opasek jest ograniczona. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny!

Zobacz www.auchankomorniki.pl