Artzđci w scenicynzch stzliyacjach

Projekt "Metropolis" - UWAGA! IMPREZA PRZENIESIONA!

2015-10-29 ( czwartek )
19:00
Sala Wielka, CK Zamek, ul. Święty Marcin 80/82, Poznań

BILETY NALEŻY ZWRACAĆ W PUNKTACH ICH ZAKUPU ZA OKAZANIEM DOKUMENTU NABYCIA.

Soundedit '15 - premiera projektu "Metropolis" jednak w Łodzi

Uprzejmie informujemy, że w wyniku istotnych zmian w terminarzach artystów jesteśmy zmuszeni zmienić datę i miejsce premierowego koncertu Władysława Komendarka, Igora Gwadery i Agnieszki Makówki.

Premiera projektu "Metropolis" odbędzie się ramach programu Festiwalu Soundedit.

Nowa data i miejsce wydarzenia: Łódź, Klub Wytwórnia (sala warsztatowa), 24 października (sobota), ok. godz. 23:00. Występ rozpocznie się po koncercie Sir Boba Geldofa i potrwa ok. dwóch godzin.

Osoby, które kupiły bilety na premierę w Poznaniu mogą zwrócić bilety w miejscu ich zakupu: Bilety24.pl lub kasa CK Zamek.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby pojawić się na premierze "Metropolis" w Łodzi, to informujemy, że będziemy honorować bilety zakupione w Biletach24.pl oraz w kasie CK Zamku. Bilety te będziemy traktować jako karnet na cały Festiwal Soundedit.

Wszystkich Państwa przepraszamy za niedogodności związane z przełożeniem koncertu. Jednocześnie informujemy, że ceny biletów na poszczególne dni oraz karnet na Festiwal Soundedit nie ulegają  zmianie.

Hasło Festiwalu pozostało bez zmian - "I Am The Sound". Chcemy powiedzieć każdemu z uczestników, że każdy może być, jest i będzie własnym, indywidualnym brzmieniem. Ty też! Choć może jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy. "I Am The Sound" - jestem brzmieniem. Jestem dźwiękiem. Jestem muzyką! Zapraszamy na Soundedit, zapraszamy do Łodzi.

Więcej szczegółów i program na soundedit.pl.

Bilety dostępne w:

Zobacz www.zamek.poznan.pl