plakat

Koncert z cyklu Gramy u siebie - Felix The Baker, ANEKE i Mokrofon

2015-11-25 ( środa )
20:00
CK Zamek, Sala Wielka, ul. Św. Marcin 80/82, Poznań

UWAGA!!!

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA KONCERTU

Z 19:00 NA 20:00!!!

Wystąpią: Felix The Baker, ANEKE i Mokrofon.

Felix The Baker -  Felix to Kuba Rystwej bez wytchnienia, łojący skoczne hi-haty z rozwianą grzywką przemykający pomiędzy tomami by zakończyć takt mocarnym werblem. Felix to Bart Czubala, rwący struny na lewo i prawo w poszukiwaniu muzycznego spełnienia, wieczny łowca idealnej partii, nieułożony, nigdy niespełniony, zawsze chcący więcej. Felix to Danio Mroczek władający silną ręką w królestwie niskich częstotliwości, ostoja wśród burzy, zawsze w punkt, solidny niczym skała. Felix to Kuba Zimny z mikrofonem w dłoni, czasem chrypą w głosie, zawsze pieśnią na ustach. Felix to ta właśnie czwórka, szukająca na pograniczu indie i alternatywy miejsca dla siebie.

ANEKE - muzyka powoduje, że w zespole czujemy się silni. Zjednoczeni w szalonym tańcu! Nieprzewidywalni w koncertowym uniesieniu. Autentyczni do bólu bo każda nuta wychodzi prosto od nas. Poza tym już od dawna nie czujemy potrzeby do kogoś się upodabniać. Muzyka nie musi być oryginalna ale musi być pełna pasji. A my jesteśmy jej lojalni, jesteśmy lojalni naszej muzyce. Ona nigdy nas nie zawiodła! Chcemy grać ile się da i bawić się z całych sił!

Mokrofon - zespół istnieje od 2010 roku. Powstał z inicjatywy Mokrego. Brzmienie grupy wypływa ze znakomitej pracy sekcji rytmicznej stanowiącej oparcie dla grunge"owych riffów gitarowych.  O Mokrofonie zrobiło się głośno już po premierze pierwszego kawałka. Nagrany wspólnie z gośćmi "Poznański 13. grudnia" przez 2 tygodnie obejrzało w internecie ponad 15 tysięcy osób. W utworze jako wokaliści wystąpili Przemysław "Hans" Frencel (Luxtorpeda, 52 Dębiec), Paweł "Papa Musta" Horbowy oraz Tomasz "Kozioł" Kozłowski (Pimps of Fun). Mokrofon ma na swoim koncie współpracę w topowymi polskimi muzykami- m.in. gitarzystą Robertem "Litzą" Friedrichem oraz trębaczem jazzowym Maciejem Fortuną. Podczas koncertów dzielił jedną scenę z takimi grupami jak Armia, Myslovitz, 52 Dębiec, Maleo Reggae Rockers, Luxtorpeda czy Afromental.

Bilety 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu).

Bilety dostępne w:

Zobacz www.zamek.poznan.pl