Jak zostać inwestorem w startupie?

CrowdWay.pl zaprasza 28 września na bezpłatne szkolenie "Jak zostać inwestorem w startupie".

.
jak zostac inwestorem w startupie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w Poznaniu:
Jak zostać inwestorem w startupie? Lovely Inc.
Już w czwartek 28 września o godzinie 18:00 w Nobel Tower przy ul. Dąbrowskiego 77A odbędzie się unikalne szkolenie z inwestycji w crowdfunding udziałowy.

Podczas szkolenia dowiesz się dlaczego equity crowdfunding (crowdfuding udziałowy) to obecnie jedna z najlepszych form inwestycji oraz najbardziej efektywna forma finansowania startupów.

Poznasz modele biznesowe collaborative economy, dowiesz się jak rozpocząć budowanie własnego portfela venture capital oraz przede wszystkim będziesz miał okazję na żywo zadać pytanie założycielowi jednego z najseksowniejszych startupów na świecie Lovely, którego akcjonariuszem możesz zostać dzięki platformie www.crowdway.pl

Aby zostać akcjonariuszem w startupie Lovely Inc. wystarczy kilka minut, więcej szczegółów znajdziesz na stronie:
www.crowdway.pl

Podczas szkolenia poznasz sekrety inwestowania w startupy. 
!!! UWAGA !!! Podczas szkolenia będzie szansa na wygranie produktu LOVELY - osoba, która zada najciekawsze pytanie wygra oryginalny produkt Lovely ;)
LINK DO REJESTRACJI NA SZKOLENIE: https://goo.gl/wPCegw

PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Lukasz Zgiep
Specjalizuje się w innowacyjnych modelach biznesowych collaborative economy. Seryjny przedsiębiorca, aktywny inwestor oraz współzałożyciel m. in. ZANDS.IT, Move Smart od ponad 10 lat związany z branżą internetową. Świadczył usługi doradcze m. in. dla Uber, BlaBlaCar, Jadezabiore.pl, Polakpotrafi.pl, iparkomat.com, Sir Local. W wolnych chwilach bloger nazgiep.com. Doktorant collaborative economy w WNE SGGW. Prywatnie miłośnik nowych technologii i podróżowania.

Jakub Konik
Założyciel Lovely Inc., startupu sprzedającego na całym świecie intymne wearable Lovely, które powstało dzięki oszczędnościom prywatnym, ciężkiej pracy dwójki współzałożycieli oraz wsparciu wiodącego funduszu hardware'owego Arkley VC. Już teraz 65% produkcji trafia do Stanów Zjednoczonych, a Spółka szykuje się do otwarcia kolejnych rynków. Jakub wcześniej pełnił rolę dyrektora PR i marketingu dla jednej z największych stron randkowych na świecie i zarządzał otwieraniem jej oddziałów na ponad 30 rynkach.

Źródło