Po-po-jutrze - innowacje dla rozwoju osobistego

Prace nad projetem Po-po-jutrze zakończone. Innowacje społeczne dla osób dorosłych z ograniczonym dostępem do edukacji, trenerów, menadżerów i pasjonatów rozwoju osobistego dostępne dla innowatorów społecznych.

PO2JUTRZE
PO2JUTRZE

Projekt Po-po-jutrze współtworzony przez PPNT i Sense Consulting dobiegł końca po ponad 2 latach. Ostatecznie, spośród wielu innowacji nagrodzonych zostało 6 projektów, natomiast 10 innowacji zostało wyróżnionych przez Radę Ekspertów.

Odpowiadające na potrzeby rynku i użytkowników projekty służące rozwojowi osobistemu zostały nagrodzone grantem w wysokości 60 tys. zł, pozwalając na ich udoskonalenie i dopracowanie. Atrakcyjne i innowacyjne projekty takie jak: baśniowa gra fabularna, programy szkoleń, warsztaty wykorzystujące klocki LEGO lub kursy online czekają na odkrycie i wykorzystanie przez entuzjastów rozwoju osobistego.

Katalog opisujący w atrakcyjny wizualnie sposób na 16 najlepszych innowacji, oraz inne materiały dotyczące projektu dostępne na stronie internetowej projektu popojutrze.pl.

Źródło