Wykład otwarty: STORYTELLING WITH SOUND DESIGN

Collegium Da Vinci i Miasto Poznań zapraszają na bezpłatny wykład "STORYTELLING WITH SOUND DESIGN", którego gościem specjalnym będzie Beso Kacharava.

Storytelling with sound design - grafika artykułu
Storytelling with sound design

Termin: 19 marca 2019r., g. 17:00

Miejsce: Collegium Da Vinci, Kutrzeby 10, Poznań, sala A004

NIEZWYKŁA MOŻLIWOŚĆ SPOTKANIA NIEZWYKŁEGO CZŁOWIEKA - eksperta w zakresie udźwiękowienia filmów, gier i mediów interaktywnych. W jednej z największych sal Collegium Da Vinci, wykład otwarty - popularnonaukowy, wygłosi jeden z najznakomitszych projektantów i inżynierów dźwięku światowego formatu - Beso Kacharava. Organizator zapewnia tłumaczenie konsekutywne z języka angielskiego na język polski - skorzystają zatem wszyscy interesujący się tworzeniem muzyki do filmów i dźwiękowymi efektami specjalnymi.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, niemniej ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje formularz zapisów i kolejność zgłoszeń.

BESO KACHARAVA - gość specjalny Collegium Da Vinci i Urzędu Miasta Poznania to założyciel i dyrektor zarządzający (CEO) wytwórni muzycznej Post Red Audio w Tbilisi, w Gruzji. Na co dzień pełni funkcję głównego projektanta, inżyniera i edytora dźwięku, zarządzając dostarczaniem produkcji muzycznych dla szeroko pojętego rynku gier, mediów interaktywnych, filmu i agencji reklamowych. Jednocześnie uczy przyszłych producentów i reżyserów filmowych optymalizacji udźwiękowienia w Gruzińskim Instytucie Spraw Publicznych (GIPA). Od lat zajmuje się usprawnianiem procesów przedprodukcji i postprodukcji.

Beso ma bogate doświadczenie zawodowe, w tym w produkcji efektów specjalnych i udźwiękowienia filmu pt. "Landscape Goes Click" (2015 r.), jak również ścieżek dźwiękowych m.in. do produkcji Neighbors, Fisherman, Tiflis oraz do gry WinKings. Był stypendystą w Vancouver Film School (Kanada), na kierunku projektant dźwięku dla mediów, oraz wcześniej, w Ilia State University (Gruzja) na Wydziale Sztuki i Nauki.

Projekt realizowany ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Źródło