Karta PEKA z pięknymi widokami Poznania. W wersji limitowanej

Teatr Wielki, most Jordana i Ratusz - wszystkie te widoki będzie można podziwiać na najnowszej karcie PEKA, która 12 sierpnia trafi do sprzedaży w Punktach Obsługi Klienta ZTM oraz w Centrum Informacji Miejskiej. Jest to specjalna wersja karty na okaziciela w wersji limitowanej przygotowanej przez Zarząd Transportu Miejskiego.

ZTM 2015 - grafika artykułu
ZTM 2015

Karty zostały przygotowane z myślą o turystach i wszystkich pasażerach korzystających okazjonalnie z transportu publicznego. Mogą one stanowić wyjątkową pamiątkę, w dodatku bardzo użyteczną dla osób, które myślą o kolejnych wizytach w stolicy Wielkopolski.

- Wizualnie karty prezentują się niezwykle efektownie. Mamy nadzieję, że spodobają się pasażerom transportu publicznego, którzy zdecydują się z nich skorzystać - mówi Maciej Wudarski, zastępca prezydenta Poznania.

Na kartach znalazły się fotografie znanych poznańskich obiektów. W nastrojowej scenerii zaprezentowane zostały: Teatr Wielki, most Jordana, Ratusz. Nie mogło oczywiście zabraknąć symbolu kojarzonego z Poznaniem, czyli Koziołków.

Karty na okaziciela z limitowanej serii będą dystrybuowane w 11 Punktach Obsługi Klienta ZTM Poznań oraz czterech punktach Centrum Informacji Miejskiej.
- Jest to edycja limitowana. Przygotowaliśmy 10 tysięcy takich kart, po 2500 z każdego wzoru. Jesteśmy przekonani, że dla wielu osób taka karta będzie stanowić nie tylko praktyczną, ale i efektowną pamiątkę z Poznania - mówi Bernard Zapatka, zastępca dyrektora ZTM Poznań.

Limitowana edycja kart powstała z myślą o turystach, ale kupić może ją oczywiście każdy. ZTM przypomina, że karty na okaziciela kosztują 27 zł, z czego 15 zł klient może wykorzystać na przejazdy z tPortmonetki, a 12 zł stanowi zwrotna kaucja. Karty w limitowanej edycji będą dostępne do wyczerpania zapasów. 

ZTM/el

sieci społecznościowe