Wydarzenia na planie Pokaż na planie
obrazek

Powietrze malowane - warsztaty rodzinne

2017-12-02 ( sobota )
11:00-13:00
Galeria Miejska Arsenał Stary Rynek 6, Poznań

Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 5 - 10 lat wraz z opiekunami

prowadzenie: Marzena Czaniecka

Wstęp wolny!

Informacje i zapisy: joanna.tekla@arsenal.art.pl, 61 852 9501

Organizatorzy zapraszają na ekscytujące warsztaty wybuchów kolorów, niekontrolowanych wystrzałów i subtelnych mazów. Niech malowanie dzieje się samo! Bez pędzli, tubek do wyciskania i małych formatów! Podczas warsztatów dzieci bawiąc się, stworzą pracę malarską. Tematem przemyconym będą kolory zimne i ciepłe.

Powietrzne malowanie  to kolejny z cyklu międzypokoleniowych warsztatów dla rodzin, które będą się odbywać w Galerii także w przyszłym roku. Spotykamy się w Galerii w sobotnie przedpołudnia,  raz w miesiącu. Za każdym razem zaprasza jest do współpracy inny artysta / edukator, który proponuje swój autorski scenariusz zajęć. W trakcie warsztatów staramy się wykorzystywać najróżniejsze techniki i sposoby na rozwijanie kreatywności.

Marzena Czaniecka - malarka, scenograf oraz instruktorka i autorka wielu programów warsztatów artystycznych. Absolwentka malarstwa na UAM w Poznaniu; dyplom w pracowni prof. Wojciecha Łazarczyka. Jak mówi - maluje przede wszystkim dla przyjemności, obrazy miłe dla oka. Zajmuje się bio-artem, instalacją, malarstwem. Laureatka warszawskiej aukcji pt. Sztuka Wymiany organizowanej przez eFTe (2010).
Od 6 lat pracuje z dziećmi tworząc własne programy plastyczne. Współpracowała z Fundacją Serdecznik oraz Pracownią Artystart. Jej prace można znaleźć w kolekcjach w Szwecji, Niemczech i Polsce. Mieszka i pracuje w Poznaniu.

Zobacz www.arsenal.art.pl