Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Aktywistko, ukochaj się! - warsztaty self-care

2019-01-30 ( środa )
17:00-20:00
Galeria Miejska Arsenał, ul. Stary Rynek 6, Poznań

Prowadzenie: Agnieszka Pawłowska

Liczba miejsc ograniczona, na warsztaty obowiązują zapisy, decyduje kolejność zgłoszeń. Informacje / zapisy: joanna.tekla@arsenal.art.pl, tel.:  61 852 9501

Zajmując się potrzebami innych, wspierając inicjatywy zgodne z Twoimi wartościami, angażując się w liczne działania mające na celu różne rodzaje pomocy i wsparcia, robisz coś wyjątkowego!  To wszystko jednak bardzo mocno zużywa Twoje zasoby energetyczne, które bez regeneracji kiedyś w końcu się wyczerpią... Dlatego tak ważne jest, byś pamiętała o sobie! Dbała o odpoczynek, wiedziała jak radzić sobie ze stresem, była wobec siebie czuła, współczująca, życzliwa. Byś traktowała siebie jak swoją najlepszą przyjaciółkę. Dzięki temu źródło Twojej energii będzie się stale odnawiać, a Ty będziesz czerpać ze swoich działań jeszcze więcej satysfakcji.

Organizatorzy zapraszają na warsztaty, podczas których będzie okazja zatrzymać się na chwilę. Posłuchać swojego ciała, nauczyć się w szybki sposób radzić sobie w trudnych sytuacjach, gdy natłok niechcianych myśli utrudnia naturalne funkcjonowanie, poczuć siłę życzliwości skierowanej wobec samej siebie i poznać proste techniki uważności, które pozwolą pełniej doświadczać swojego życia.

Zobacz www.facebook.com/events/226946311560994/