Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Targi Mieszkań i Domów

2019-03-02 ( sobota ) – 2019-03-03 ( niedziela )
MTP - hala nr 3, ul. Głogowska 14, Poznań

W hali nr 3 MTP będzie można zapoznać się z całą ofertą wielkopolskiego rynku mieszkań i domów. W gronie ponad 140 (!) wystawców znajdą się najwięksi poznańscy deweloperzy, tacy jak Agrobex, Ataner, Nickel Development czy UWI Inwestycje. Na stoiskach banków i doradców finansowych (m.in. Millenium Bank, Santander Bank, Expander, Open Finance i in.) będzie można sprawdzić swoją zdolność kredytową i zapoznać z ofertami najatrakcyjniejszych kredytów hipotecznych. Udział zapowiedziały też liczne firmy oferujące artykuły wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Targi Mieszkań i Domów to także bogaty program bezpłatnych wykładów i seminariów. W Strefie Finansowej będzie można w szczegółach zapoznać się z przepisami prawno-finansowymi, których znajomość jest niezbędna do zakupu mieszkania za pomocą kredytu hipotecznego. Z kolei w Strefie Najmu i Zakupu wykłady poprowadzą uznani eksperci prawni, specjaliści od inwestowania w nieruchomości czy architekci wnętrz. Z ich indywidualnego doradztwa będzie można skorzystać również w specjalistycznej Strefie Porad podzielonej na cztery sektory (Aranżacja Wnętrz, Najem, Polski Związek Firm Deweloperskich, Zarządzanie Nieruchomościami), gdzie czekać będą przedstawiciele firm: Muro Architekci, Jeta Salony Łazienek, Extradom, Homebook, Stowarzyszenie "Mieszkanicznik", Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Oddziału Poznańskiego PZFD i Nieruchomości Wielkopolski.

Dla dzieci przewidziana jest specjalna Strefa Zabaw prowadzona przez doświadczonych animatorów.

Bilety: bilet rodzinny - 25 zł (dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 roku życia pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Pojedyncze bilety w kasach - 20 zł, online www.mieszkaniowi.pl - 10 zł.

Zobacz www.mieszkaniowi.pl